999 rezultate për

lautaro

Lautaro do të bëhet baba, lajmin e jep e fejuara e argjentinasit Sulmuesi argjentinas i Interit Lautaro Martinez do të bëhet baba shumë shpejt,. Lajmi ne ka dhënë vetë e fejuara e tij A
Agjenti i Lautaros: Zërat për largim janë më shumë mediatike se sa po ecin realisht Agjenti i Lautaro Martinez ka zbehur shpresat e Barcelonës për transferimin e lojtarit. Lautaro Martinez tash e disa
Lautaro Martinez ende në pritje të një oferte nga Barcelona Lautaro Martinez ka vetëm një dëshirë – Barcelonën. Sulmuesi i Inter, Lautaro Martinez, vazhdon të lidhet me një tran
Më në fund, Lautaro Martinez thyen heshtjen Lautaro Martinez ishte një nga emrat më të lakuar në tregun e transferimeve, një lojtar për të cilin Barcelona bëri gjit
Lautaro te Barça? Coutinho "çelësi" për transferimin Kur negociatat për Lautaro Martínezin mendohej se kishin para një pengesë të pakapërcyeshme, Barcelona ka ndërmarrë një
Zbehen mundësitë, sot kur skadon klauzola e Lautaros, Barcelona nuk bën asnjë lëvizje Sulmuesi 22-vjeçar ka qenë në ballinat e gazetave italiane në baza ditore në muajt e fundit, pasi Barcelona po përpiqej
Marotta: Presim më shumë nga Lautaro dhe Eriksen Interi po punon për t’u rikthyer në nivele të larta dhe për të garuar për tituj kampionë në Itali e Europë, por edhe kët
Barcelona i vendos kusht Lautaros nëse do transferimin në "Camp Nou" Barcelona ja ka bërë të ditur Lautaro Martinezit që ai mund të transferohet në Camp Nou vetëm nëse bën një kërkesë për t
Lautaro mbetet te Interi, Barcelona nuk e paguan klauzolën Barcelona nuk është gati të paguajnë klauzolën e yllit argjentinas të Inter, Lautaro Martinez. Tash e disa kohë, Laut
Barcelonës i mbeten edhe 7 ditë kohë për të paguar klauzolën e Lautaros Vetëm shtatë ditë! Kaq ka në dispozicion Barcelona për të bërë goditjen e madhe të kësaj vere, pas sigurimit të Miralem
Barcelona po heq dorë nga Lautaro, kjo është alternativa Lautaro lidhet me një kalim të mundshëm te skuadra e Barcelonës tash e disa kohë, pas performancave të mira në Kupën e A
Arrihet marrëveshja, Pjanic dhe De Sciglio te Barcelona, Arthur Melo te Juve Sipas së përditshmes katalanase “Sport”, Juventusi dhe Barcelona kanë gjetur akordin për një operacion të bujshëm në mer
Marotta i bindur: Lautaro qëndron te Interi Beppe Marotta i bindur se e ardhmja e Lautaro Martinezit do të jetë tek Interi. Drejtori i përgjithshëm zikaltër qetë
Ka harruar të shënoi, zbehet interesimi i Barcelonës për Lautaron Ylli i Inter, Lautaro, lidhet me një kalim të mundshëm te Barcelona, prej disa kohësh. Madje, me merkaton që po afron, z
Barcelona ofron 70 milion euro dhe një lojtar për Lautaro Martinez Barcelona thuhet se ka ofruar 70 milionë euro dhe shërbimet e mbrojtësit Junior Firpo, i cili vlerësohet 41 milionë euro
Reali mund ti prishë punë Barcelonës, hyn në garë për Lautaron Siç bën të ditur Sky Italia, Real Madrid po i bën presion lojtarit dhe Interit në mënyrë që Lautaro të përfundojë i vesh
Nëse dështon Lautaro, Barcelona ka gati planin B Sipas Daily Mail, Barcelona e ka vendosur sulmuesin nga Gaboni, Aubameyang si plan B, në rast se dështon transferimi i L
Morrati: Nuk mund ta mbash Lautaron nëse dëshiron t’i bashkohet Barcelonës Ish-presidenti i Interit, Massimo Morati, ka thënë që Interi nuk mund ta mbajë Lautaro Martinez-in nëse ky i fundit dësh
"Sport" me lajm bombastik: Lautaro ka arritur marrëveshje me Barçën, kontratë 5-vjeçare Lautaro Martinez shtë një ndër emrat kryesor që po përflitet për tu transferua te Barcelona. E përditshmja katalanse
Interi e sheh si zëvendësuesin e Lautaros, Lacazette nuk pranon Ylli francez, i cili aktivizohet me Arsenal, Lacazette, është në mesin e lojtarëve që gëzon vëmendje të madhe, para merk