999 rezultate për

laurentiis

Prapaskenat e krisjes Gattuso-De Laurentiis, presidenti donte në fushë Rrahmanin e jo Hysaj Situata në klubin e Napolit nuk është aspak e qetë, pasi mungesa e rezultateve, sidomos në kampionat, ka krijuar një kri
Gattuso e mbyll me Napolin, ja emrat që mund ta zëvendësojnë Shpërthimi i Gennaro Gattusos në përfundim të ndeshjes së të dielës ndaj Parmës ka qenë një sinjal i qartë që tekniku ës
Presidenti i Napolit telefonon Sarrin, por merr një përgjigje negative Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis kishte telefonuar trajnerin Maurizio Sarri qysh pas humbjes ndaj Hellas Vero
Kriset marrdhënia, Gattuso shpërthen ndaj De Laurentiis Gennaro Gattuso edhe Napoli duket se kanë krisur raportet. Deklarata e fundit e trajnerit pas suksesit ndaj Parma e konf
Napoli mbyll "gojët e liga" për shkarkimin e Gattusos Napoli ka mbështetur publikisht trajnerin Gennaro Gattuso pas spekulimeve se ai mund të shkarkohet nga klubi i Serie A p
Napoli lëshon deklaratë zyrtare mbi të ardhmen e Gattusos Napoli ka lëshuar ​​një deklaratë duke këmbëngulur se Presidenti Aurelio De Laurentiis ka konfirmuar besimin
10 ditë afat Gattusos, Aurelio de Laurentiis telefonon Benitez Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis ka telefonuar trajnerin Rafael Benitez dhe i ka dhënë trajnerit Gennaro Gatt
Merret vendimi zyrtar, ja kur zhvllohet finalja e superkupës së Italisë Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis thuhet se ka më herët ka kërkuar shtyrjen e ndeshjes ndaj Juventusit. Për
Stadiumi i Napolit do të ndryshoj emrin në "San Paolo Maradona"? Një lajm i rëndë tronditi botën e sportit, por jo vetëm. Legjenda e futbollit Diego Armando Maradona vdiq këtë të mërkur
Juventus-Napoli fitore 3-0 në tavolinë, flet Agnelli: De Laurentiis më telefonoi Andrea Agnelli, presidenti i Juventusit, komenton për Sky historinë e ndeshjes që nuk do të luhet sonte kundër Napolit:
PSG dhe Man.City të interesuara, Koulibaly mund të qëndrojë te Napoli PSG dhe Manchester City janë larg të barazojnë kërkesat e Aurelio De Laurentiis për Kalidou Koulibaly. Koulibaly ësht
Biseda me De Laurentis, asgjë rreth rinovimit të Gattusos Te Napoli nuk kanë aspak nxitim për rinovimin me Gattuson dhe sipas mediave pranë klubit, takimi i djeshëm mes teknikut
Kriza ekonomike "troket" te Napoli, De Laurentis shkarkon 30 punonjës Ndërkohë që çështja e ndërprerjes së pagave të futbollistëve ka mbetur ende e pazgjidhur, Napoli ka filluar të ndjejë gj
De Laurentiis: Maradona është një problem për Napolin "Problemi i Napoli-t, që është një qytet i mrekullueshëm dhe unik në botë, është se nuk ka fituar kurrë në të kaluarën.
Presidenti i Napolit tregon arsyen pse mori Gatusson Aurelio De Laurentiis, presidenti i Napolit, ka folur për zgjedhjen e trajnerit të ri, Gennaro Gattuso. Kreu i klubit të
E BUJSHME/ Napoli "parakalon" FSHF-në për Edi Rejën Situata delikate te Napoli mund të sjellë pasoja edhe në kombëtaren shqiptare të futbollit. Përpos, Elseid Hysaj, i c
De Laurentiis merr vendimin për Ancelottin Pavarësisht zërave mediatikë që raportojnë se presidenti i Napolit ka filluar kërkimet për një tjetër trajner, vetë De L
Presidentit të Napolit i soset durimi, gjobit lojtarët me 2.5 milionë euro Aurelio De Laurentiis ka vendosur të shkundë Napolin. Presidenti dhe gjithë tifozët janë të pakënaqur me ecurinë e ekipi
Frika e largimit, Napoli i ofron kontratë të re Ruiz apoli i ka ofruar kontratën e re mesfushorit Fabian Ruiz. Sipas mediave italiane, presidenti Aurelio de Laurentiis dë
Deklarata e Dukës bën bujë në Itali: Nga Napoli nuk largohet Hysaj, por Ancelotti Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, në një intervistë për Corriere dello Sport, ka folur veç të tjerash, edhe