999 rezultate për

lauren

De Laurentis ironizon me Sarrin Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentis është rikthyer të flasë sërish për ish-teknikun e bardhekaltërve, Mauricio Sa
De Laurentis: Jam i zhgënjyer nga shorti, se kutpoj pse Liverpooli ndodhej në vazon e tretë Napoli ka pësuar mbrëmjen e djeshme një humbje turpëruese përballë Sampdorias me rezultatin 3-0, duke vënë në dyshim pro
Presidenti i Sampdorias tallet me De Laurentiis Sampdoria mposhti Napolin me rezultatin 3-0 në sfidën e vlefshme për javën e tretë të Serisë A. Gregoire Defreli dhe
Sarri i kthehet presidentit të Napolit: Nuk kam mall për të Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis një ditë më parë iu rikthye përsëri sulmeve ndaj ish-trajnerit të skuadrës,
Sarri komenton deklaratat e De Laurentiis: E ka marrë malli, ndaj flet për mua Maurizio Sarri e ka filluar në mënyrën më të mirë aventurën e tij në Premier League, teksa ka arritur të marrë maksimumi
Presidenti i Napolit vijon sulmet ndaj Sarrit: Nuk na dha asgjë Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis duket se ende vijon të mbajë inat me ish-trajnerin e skuadrës së tij, Sarri.
De Laurentiis: Barin e kthejmë në Serinë A, një zog më ka thënë se… Falimentimi e detyroi Barin që të niset nga Seria D sezonin e ri, ndërsa tashmë klubi është blerë nga presidenti i Napol
Presidenti i Romës replikon me De Laurentiis: Çfarë pi ai në Napoli? Vetëm dje në një konferencë për shtyp, presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis nuk i kurseu kritikat për skuadrën e
Napoli gjen zëvendësuesin e Pepe Reinas Tashmë skuadra e Napolit e ka gjetur portierin që do të mbrojë portën e skuadrës për sezonin e ri. Bëhet fjalë për p
Presidenti i Napolit sulmon ashpër tifozët Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis kohët e fundit është bërë disa herë pretagonist në mediat sportive për thumb
Kalidou Koulibay rinovon kontratën me Napolin Kalidou Koulibaly ka nënshkruar një kontratë të re pesëvjeçare me Napolin. Presidenti i klubit Aurelio De Laurentiis
Elseid Hysaj te Chelsea? E konfirmon agjenti i tij Pasi trajneri italian, Maurizio Sarri u vendos në krye të skuadrës londineze, Chelseas kishte në plan të merrte me vete
De Laurentiis: Asnjëherë nuk e kam quajtur dështak Ronaldon Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, ka sqaruar se ai asnjëherë nuk e ka quajtur dështak Cristiano Ronaldon, si
Ironizon presidenti i Napolit: Ronaldo blerje komerciale Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis është shndërruar në një show-man të vërtetë gjatë këtyre ditëve të merkatos.
De Laurentiis vazhdon kritikat ndaj Maurizio Sarrit Aurelio De Laurentiis e ka quajtur Maurizio Sarrin si trajner 'i vrazhdë' për mënyrën se si u largua nga Napoli. "Sar
Në pritje te rinovimit të Hysajt, De Laurentis tallet me menaxherin e lojtarit Dilemat në lidhje me të ardhmen e Elseid Hysjat kanë marrë fund tashmë. Për lojtarin u konfirmua se ai do të qëndrojë të
Sarri i përgjigjet kritikave të De Laurentesiit Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, ka thënë se nuk do t’i përgjigjet më presidentit të Napolit, Aurelio De Laurentiis,
Akuza të rënda/ "Sarri donte t'më shkatërronte ekipin" Lojtari i Napolit, Jorginho ka ndjekur ish-trajnerin e tij në Stamford Bridge, por presidenti i klubit paralajmëroi se n
Aurelio De Laurentiis flet për rikthimin e Cavanit dhe për transferimin e Vidal Aurelio De Laurentiis ka mbyllur derën një rikthimi në Napoli sulmuesit uruguajan, Edinson Cavanin, teksa i ka cilësuar
Shokon presidenti i Napolit: Ronaldo mu ofrua mua, por oferta ime u refuzua Cristiano Ronaldo mund të ishte te Napoli. Lajmin tashmë e ka konfirmuar edhe vetë presidenti i klubit të Napolit, A