999 rezultate për

laura

Bukuroshja italiane që po "djeg" mbrojtësin e Milanit (FOTO LAJM) Mediat italiane kanë nisur thashethemet për një romancë mes Laura Cremaschi dhe mbrojtësit të Milanit, Theo Hernandez.
S’e kishim parë prej kohësh! Si duket Laura Vorpsi pas lindjes së fëmijës së dytë (FOTO LAJM) Në muajin shkurt të këtij viti, ish-zëdhënësja e PD-së, Laura Vorpsi, u bë nënë për herë të dytë. Ajo dhe bashkëshort
Burri e mbylli në jacuzzin me ujë të nxehtë, vdes gruaja Një grua ka gjetur vdekjen në SHBA pasi burri i saj qëllimisht i mbylli kapakun e jacuzzi-t me ujë të nxehtë. Eric Hu
Historia e trishtë, shkon te doktori për grip por tmerrohet nga ajo që mëson Shkoi tek mjeku për të bërë një vizitë të syve, por mësoi se kishte kancer në tru. Një 19- vjeçare është shokuar teksa m
Kjo arkitekte e ktheu tualetin publik në një shtëpi ëndrrash të kërkuar nga të gjithë (FOTO LAJM) Casa Milà (ose La Pedrera) nga Antoni Gaudi është një nga ndërtesat më të famshme vizituara në botë e njohur për dizajni
Gruaja rreh burrin pasi e pa duke kërcyer me një balerinë seksi (VIDEO) Një skenë komedie ajo që u zhvillua të shtunën më 18 gusht në Prizzi, në provincën e Palermos. Një balerinë profesionist
Laura Merrin, futbollistja më seksi e Zelandës së Re (FOTO LAJM) Quhet Laura Merrin, është 23-vjeçare dhe luan me përfaqësuesen e Zelandës së Re në futboll për ferma, ndërsa në nivel kl
Gruaja kap gjaprin duke i ngrënë vezët në kuzhinë, pamje tronditëse (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një çift futet në kuzhinë dhe zbulon një gjarpër duke ngrënë vezët brenda në shportë.
NASA në gjyq për shkak të pluhurit të Hënës Laura Murray Cicco ngriti një padi kundër Agjencisë Amerikane të Hapësirës NASA në Gjykatën e Qarkut të SHBA në Kanzas.
Shqiptarja është shembull në Zvicër por çuditërisht po e largojnë padrejtësisht Laura Rexhepi, shqiptarja 28-vjeçare kishte vend të sigurt pune për gjashtë vite me radhë, asnjëherë nuk ka pasur borxhe
Vajza vizatoi një pikturë për nënën se e do shumë por të gjithë qeshën me lot (FOTO LAJM) Vizatimi me titull “Mami më i mirë në botë”, preku jashtëzakonisht Laura Borough Ruby, i bere nga vajza e saj. Madje
Njëra e dashuruar me Ramën e tjetra demokrate e flaktë, Laura dhe Ornela janë motra! A e dini se motra e Ornela Vorpsit, është Laura Vorpsi? Ornela Vorpsi, artisja e dashuruar thellësisht me krye
Laura Llozi shpallet fituese e spektaklit “Virtuozët” Laura Llozi është fituesja e çmimit të parë të edicionit “Virtuozët”, spektaklit që për plot 10 javë prezantoi para publ
Laura Nezha ndryshon drastikisht pamje ​Një prej femrave më aktive në jetën shoqërore ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj. Bëhet fjalë për k
Kush është biznesmeni i pasur nga Tirana që i ka rrëmbyer zemrën aktores shqiptare ? Ajo nuk pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes për format e saj trupore, por për projektet e saj muzikore dhe rolet në te
14 vite pas vdekjes së babait, fëmijët zbulojnë sekretin e madh Pas vdekjes së tij, sekreti që e kishte marrë me vete në varr mbeti pa u zbuluar për më shumë se një dekadë. 54-vjeça
Laura Nezha flet për lidhjen me biznesmenin, tregon sekretin e dashurisë Pak muaj më parë, aktorja dhe këngëtarja Laura Nezha foli për lidhjen e saj jetëgjatë e ftuar në emisionin e pasdites, t
Laura modelja seksi në Itali që po pëlqehet nga të gjithë tifozët (FOTO LAJM) Laura Bragato është një modele italiane që aktualisht studion për juridik. Ajo është një nga yjet e reja të Instagra
Laura Pausini rikthehet me turne dhe album Pas një viti shkëputjeje nga tregu muzikor, këngëtarja italiane ka surprizuar fansat e saj. Laura Pausini, në llogarinë
Laura Vorpsi në formë të shkëlqyer pas lindjes (FOTO LAJM) Bukuria e Laura Vorpsit ka qenë gjithmonë e diskutuar në botën e politikës shqiptare. Dikur zëdhënëse e selisë blu, s