999 rezultate për

lauda

Kaloi gjithë jetën në Formula 1, legjenda Lauda do të varroset i veshur si pilot Legjenda e automobilizmit botëror, Niki Lauda do të përcillet në banesën e fundit me nderime të veçanta dhe do të varros
Ndahet nga jeta legjenda austriake e Formula 1 (VIDEO) Tri herë kampioni i botës i Formula 1 Niki Lauda ka vdekur sot në moshën 70 vjeçare. Legjendari austriak, një nga fig
Flasin mjekët, legjenda e Formula 1 zgjohet nga koma Tashmë ka dritë në fund të tunelit për të afërmit e legjendës së Formula 1, Niki Lauda. 69-vjeçari u detyrua ti nëns
Lauda konfirmon: Fernando Alonso te McLaren "Fernando Alonso do të garojë me McLaren". Zyrtarizimi i kalimit të pilotit spanjoll te skuderia britanike e Woking viti
Lauda: Vettel fiton me çdo skuderi Niki Lauda deklaroi se Sebastian Vettel do të vazhdojë të fitojë tituj botërorë edhe nëse do të lërë Red Bull për një sk
F1, Lauda: Vettel kampion edhe në 2012-ën Ish kampioni i botës në Formula 1, Niki Lauda beson se Sebastian Vettel mbetet favorit për të fituar titullin e tretë ra