Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

latit

"Si do ndiheshe të ofendoj nënën ty"? Çfarë ndodhi mes Stresit dhe Roza Latit (FOTO LAJM) Një deklaratë e moderatores Roza Lati, pak ditë më parë në emisionin e pasdites së Rudina Magjistarit solli reagimin e r
Po rregullonte depozitën, gruaja bie nga tarraca e pallatit në Tiranë Një 54-vjeçare me inicialet M. Xh., është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën pasi ka rënë aksidentalisht
I moshuari hidhet nga kati i pesë i pallatit, gjen vdekjen në vend Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Patos ku një 71-vjeçar ka vrarë veten. Policia njofton se ngjarja
La pas tre fëmijë, koronavirusi i merr jetën drejtorit të Pallatit të Kulturës Koronavirusi i ka marrë jetën drejtorit të Pallatit të Kulturës në Librazhd Arianit Alliu, në moshën 46 vjeçare. Mës
Rikthehet "Elsa" e Pallatit 176: Nuk jam aq e mirë sa isha! (FOTO LAJM) Ndonëse 59-vjeçare, ajo i përgjysmon vitet me energjinë, buzëqeshjen dhe zërin e saj që ka ngelur i paprekur nga koha.
Vetëhidhet nga kati i 7 i pallatit, vdes në vend 40 vjeçarja Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një grua 40 vjeçare ka vendosur t’i japë fund jetës
Pluhuri mbulon zonën, nis shpërthimi i pallatit që tërmeti e bëri të pabanueshëm IKMT ka kryer disa shpërthime të kontrolluara për shembjen e një pallati 13-katësh në Durrës, i cili u bw i pabanueshwm
Kreu veprime të turpshme para të miturës në shkallët e pallatit, nëna denoncon rastin në polici Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar sot në vendin tonë, ku një nënë ka denoncuar në polici një burrë pasi ka kr
"Do ta paguaj dhe botoksin", brenda ditëlindjes së Rita Latit dhe urimi i së bijës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë aktorja e madhe e humorit Rita Lati ka festuar ditëlindjen. Mirëpo vetëm sot, vajza e saj, Roza ka ndar
Gjendet i vdekur në sheshpushim roja i pallatit në ndërtim Ditën e sotme një 50 vjeçar është gjetur i pajetë në sheshpushimin e një pallati. Ai mësohet se ishte roja i objektit
Bie nga lartësia e pallatit një 30 vjeçar në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë ku një i ri dyshohet se është hedhur nga një lartësi e konsideruesh
Publikoi super foto me bikini, detaji që i mori gjithë vëmëndjen Roza Latit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Roza Lati, ka nisur së fundmi pushimet. Në profilin e saj në “Instagram”, ajo ka publikuar disa fo
E rëndë në Tiranë, 36 vjeçari bie nga kati i katërt i pallatit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Tiranë. Mësohet se një 36 vjeçar ka rënë nga kati i katërt i një b
Plas sherri mes lojtarëve të Partizanit poshtë pallatit të futbollistit rumun Pas pesë rasteve me Koronavirus të konfirmuara te Partizani, është rritur edhe tensioni në kampin e kuq, aq më tepër par
Lozonjarja e Pallatit, fustanet e Princeshë Dianës që kanë trazuar Mbretërorët (FOTO LAJM) Princeshë Diana la gjurmë të mëdha në historinë e modës dhe mund të vlerësohet lehtësisht si një nga ikonat më me ndikim
Banorët e pallatit njoftuan për një aromë të keqe, gjendet i pajetë 30 vjeçari Një djalë 30-vjeç është gjetur i pajetë në banesën e tij në Yzberisht ditën e djeshme. Djali mësohet se prej 1 muaji
Brenda Pallatit Mbretëror në Angli, pamjet e rralla nga rezidenca me 775 dhoma (FOTO LAJM) Familja mbretërore e Britaisë së Madhe është ndër më të komentuarat dhe të dashurat në radhët e mbretërorëve botërore, n
Një detaj i vetëm nga Kate dhe William lumturon ndjekësit e pallatit mbretëror (FOTO LAJM) Një ndryshim i fundit në llogarinë në ‘Twitter’ të Kate Middleton dhe Princ William i ka gëzuar pa masë ndjekësit e dysh
TRAGJEDI/ Vetëm në shtëpi, dy vëllezërit e mitur bien nga kati i 11 i pallatit ku jetonin Një ngjarje e tragjike ka ndodhur në Rusi. Dy vëllezër të mitur kanë ndërruar jetë pasi kanë rënë nga pallati. Vëllez
Po punonte në ndërtimin e pallatit, punëtori në Tiranë rrëzohet dhe humb jetën Një 63 vjeçar ka humbur jetën teksa po punonte në një pallat tek ''Fusha e Aviacionit'' në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur