999 rezultate për

latifi

Binjakët nga Klina votojnë me një dokument, në pranga një prej tyre dhe një komisioner Në shkollën fillore "Dëshmorët" në Klinë është arrestuar një komisionere dhe një votues. Vlora Latifi nga DnV ka thën
"5 minuta vrasësve nuk u ndizej makina", familjarët e Besmir Hidës rrëfejnë kalvarin e vrasjeve në Lushnje Familjarët e Besmir Hidës, i cili u ekzekutua të martën ndërsa pinte kafe në Lushnje, akuzojnë Policinë e Shtetit se nuk
"Sapo ka filluar..": Babai i Zamir Latifit bën deklaratën e fortë pas dy ekzekutimeve në familje (VIDEO) Dy ditë pas vrasjes së Besnik Hidës, babai i Zamir Latifit, kunat i viktimës, thotë se janë të njëjtët autorë që kanë bë
Besmir Hida të njëjtin fat me nipin, si u ekzekutua Zamir Latifi 2 vite më parë Mëngjesin e kësaj të marte, Lushnja u trondit nga atentati ndaj Besmir Hidës, dajës së Zamir Latifit të ekzekutuar dy vi
Latifin nuk e mbajnë gjunjët, knock-out që në raundin e dytë (VIDEO) Mbrëmja e së shtunës së 10 gushtit preferohet të fshihet sa më shpejt nga mendja e Ilir Latifit. Boksieri shqiptar i
Latifi transferohet te ekipi më i trofeshëm moldav Futbollisti kosovar i është bashkuar klubit të njohur moldav, Sheriff Tiraspol, i cili viteve të fundit ka luajtur në ga
Këshilltarit të Veselit nuk i pëlqen fjala islame e Xherdan Shaqirit (FOTO LAJM) Blerim Latifi, këshilltar i Kadri Veselit, ka thënë se Xherdan Shaqiri s’ka shkollim adekuat për të folur për identiteti
Detajet e fundit, në cilin burg jashtë Kosovës ndodhet Leutrim Latifi Disa herë Policia e Kosovës kërkoi ndihmën e qytetarëve për gjetjen e tre personave që konsiderohet të jenë shumë të rre
Këshilltari i Veselit: Njerëzit e Haradinajt po i çmend pushteti Këshilltari i Kryeparlamentarit Kadri Veseli, Besnik Latifi ka drejtuar akuza të rënda drejt partisë së kryeministrit Ra
Realizoi hat-trick në Hungari, Latifi zbulon dedikimet speciale Ish-futbollisti i Skënderbeut, Liridon Latifi, dhuroi spektakël disa ditë më parë në sfidën e Kupës së Hungarisë, duke s
Latifi shkëlqen në Kupë, shënon hat-trick dhe i jep kualifikimin skuadrës së tij Ish-lojtari i Skënderbeut, Liridon Latifi, ka shkëlqyer ditën e sotme në Hungari. Ekipi i tij, Puskas Akademi, ka lua
Ish-lojtari i Skënderbeut shënon gol fantastik në Hungari Ish-futbollisti i Skënderbeut, Liridon Latifi, ka gjetur rrugën e rrjetës në Hungari. Ekipi i tij, Puskas Akademi, l
Policia e Kosovës i kërkon dy hajdutët ndërsa ata dalin live në Facebook (VIDEO) Kastriot Shala dhe Leutrim Latifi janë dy personat që po kërkohen qe më shumë se dy muaj nga Policia e Kosovë, pasi të n
Hyn si zëvendësues, Latifi i siguron fitoren skuadrës së tij Liridon Latifi po kalon një formë mjaftë të me ekipin e Pushkash Akademi, duke arritur të kontribuoj në fitoren që ekipi
Në Rahovec nuk mund të blini fishekzjarre Komuna e Rahovecit ka ndaluar shitjen e mjeteve piroteknike në periudhën e festave të fundivitit. Kryetari i komunës
Ish-lojtari i Skënderbeut gjen rrugën e rrjetës në Hungari Futbollisti i Kombëtares, Liridon Latifi ka gjetur rrugën e rrjetës në kupë ndaj Penygior, teksa skuadra e tij fitoi me
Khabib takon presidentin e klubit shqiptar, ka një mesazh për kosovarët (FOTO LAJM) Presidenti i Futboll Klub Prishtinës, Remzi Ejupi është takuar sot me kampionin e botës në artet e miksuara marciale, Kh
Mik i Khabibit, "bisha" shqiptare i UFC lajmëron përballjen e ardhshme Ndërkohë që të gjithë prej disa ditësh po flasin për përballjen mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor, një tjetër s
Kryetari i Rahovecit fut gishtin në hundë (FOTO LAJM) Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, është fotografuar duke bërë një gjest të pahijshëm në publik. Gjatë qëndr
Zbulohet shoku shqiptar i Khabib Rusi, Khabib Nurmagomedov ka marrë vëmendjen e të gjitha mediave ndërkombëtare pas fitores me nokaut ndaj irlandezit, Co