999 rezultate për

lati

E refuzuan, kush janë VIP-at që nuk hipën tek avioni i Ramës për Stamboll (FOTO LAJM) Ka shkaktuar mjaft kureshtje lista e personazheve publike dhe gazetarëve që Kryeministri Rama mori me vete për të shkuar
Ndërron jetë asambleisti i PDK-së Thaçi (FOTO LAJM) Partia Demokratike e Kosovës është tronditur nga vdekja e njëri prej asambleistëve të saj. Astrit Thaçi, 41 vjeç, asa
Ia kaloi edhe Bleonës për zhveshje, Roza Lati nuk duron dot më kritikat (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, moderatorja Roza Lati shfaqi në rrjetet sociale një ndër projektet më të guximshme, në të cilën shfaqe
Roza Lati sherr me fansin pas fotove erotike: Turp të të vijë! (FOTO LAJM) Roza Lati si kurrë më parë ka trullosur ndjekësit e saj me foto të cilat kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Por
Në mes të Tiranës, ky pallati ka 1 muaj pa ujë (FOTO LAJM) Dhurata, Zaimi dhe Ganiu janë tre nga banorët një pallati pranë rrugës ‘Maliq Muço’ në Tiranë. Ditën e djeshme më thi
Xhelati i diktaturës që iku pa u ndëshkuar, intervista e fundit e Shyqëri Çokut Shyqëri Çoku, ish-hetues i njohur i Dëgës së Brendëshme të Shkodrës që është ndarë sot nga jeta në moshën 90 vjeçare, in
Dy persona i japin fund jetës në Tiranë, njëra hidhet nga pallati, tjetri vetëvaret në litar Dy persona i kanë dhënë fund jetës në Tiranë. Ngjarjet e ndryshme, kanë pasur për protagoniste një grua, e cila u vetëho
Rita Lati feston ditëlindjen, publikohen foto të veçanta nga rinia (FOTO LAJM) Ditën e djeshme “mbretëresha e Rozës”, Rita Lati feston ditëlindjen e saj. Përkrah urimit emocionues, Roza ka sjellë
Jozefina rikthehet në skenë si patriote, sulmon Ramën dhe Bashën Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli i është rikthyer Facebook-ut me patriotizëm dhe ka akuzuar Edi Ramën dhe Lulz
Po falej Kurban Bajrami, goditet me raketa Pallati Presidencial 12 raketa janë hedhur në Kabul mëngjesin e kesaj te marte ku besimtarët mysliman po festojnë Kurban Bajramin. Raketat
Roza Lati vuan prej 10 vitesh nga një problem shëndetësor Moderatorja e njohur e emisionit "Why Not", Roza Lati është e njohur për tipin e saj moskokçarës dhe asnjëherë nuk shqet
Talati fotografohet pa rroba në plazh (FOTO LAJM) Kryetari i Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi po i kalon pushimet në plazhin e Shëngjinit, te Rana e Hedhun. Ind
Mbyllet kampi që stërviste të miturit për luftë Ministri i Punëve të Brendshme Nebojsha Stefanoviq ka deklaruar se kampi në Zllatibor në të cilin fëmijët kanë mbajtur t
Thaçi dhe Haradinaj shkarkojnë zv.drejtorin e AKI-së Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, si dhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, kanë marrë vendim për shkarkimin e
ASH shuplakë Talatit: Bëhu i lirë “Bëhu i lirë, shpalle në Gazetën Zyrtare ligjin e gjuhës shqipe, dhe jepju shembuj bashkëpartiakëve tuaj të skllavëruar”
Bie nga kati i 6 i pallatit, ngjarje e rëndë në Tiranë Ngjarja e rëndë ka ndodhur në kryeqytet, pranë zonës së Kodrës së Diellit në Tiranë. Banorët tregojnë për JOQ.al se b
Shkarkohet prokurori i radhës, as pasurinë nuk e justifikon Prokurori në Prokurorinë pranë Gjykatës së Rrethit të Korçë, Elsion Sadiku nuk është rikonfirmuar nga Komisioni i Pavaru
Tmerr në Durrës, hidhet nga pallati dhe vdes menjëherë Një person ka humbur jetën këtë mbrëmje në Durrës. Ai është hedhur nga pallati dhe ka gjetur menjëherë vdekjen. Si
Gruaja nga Vlora bie nga kati i tetë i pallatit, vdes në vend Një grua nga Vlora ka rënë në rrethana ende të paqarta nga një lartësi e madhe në Vlorë. Ajo ka rënë nga kati i tetë
Era ndezi Botërorin, fotot nga performanca drithëruese në Rusi (VIDEO + LAJM) Era Istrefi ka ndezur skenën këtë herë në përformancën e saj në Finalen e Botërorit Rusi 2018. Era ka perfomuar në st