999 rezultate për

lartesi

I moshuari në Tiranë bie nga lartësia dhe përfundon në spital Një 61-vjeçar ka rënë nga lartësia ditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në Paskuqan dhe i moshuari është dë
Copa e pulës lëshohet në hapësirë ​​për të festuar 50 vjetorin e Islandës Një copë pule është dërguar në hapësirë ​​nga gjiganti i supermarketeve për të festuar 50 vjetorin. Fotog
Shkëndija kërkon kualifikimin në Azerbaxhan Shkëndija e Tetovës luan nesër në Azerbaxhan ndaj vendasve të Sumqajit. Takimi i orës 18:00 është i vlefshëm për turin e
Gjendet i vdekur në sheshpushim roja i pallatit në ndërtim Ditën e sotme një 50 vjeçar është gjetur i pajetë në sheshpushimin e një pallati. Ai mësohet se ishte roja i objektit
Ra nga lartësia në Ksamil, humb jetën gruaja Plazhin i Ksamilit është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Mësohet se një 69-vjeçare është rrëzuar aksidentalisht ng
Bie nga lartësia e pallatit një 30 vjeçar në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë ku një i ri dyshohet se është hedhur nga një lartësi e konsideruesh
Nëse keni fobi lartësitë, këto fotografi më mirë mos i shikoni (FOTO LAJM) Nëse keni frikë nga lartësitë, më mirë as mos ik shihni këto fotografi pasi lartësitë janë të mëdha. Këto janë urat m
Momenti drithërues, dy fëmijët hidhen nga 12 metra lartësi pas zjarrit në banesë (VIDEO) Një video që të mban zemrën peshë që është bërë virale në rrjetet sociale ditën e sotme. Dy fëmijë arritën të mbijeto
Tragjedia me shqiptaren në Greqi, del raporti i mjekësisë ligjore Lajmi për vdekjen e 16 vjeccares shqiptare në Greqi shkaktoi një tronditje të madhe për opinionin publik. Sot ka dalë
17-vjeçari në Tiranë bie nga lartësia, dërgohet me urgjencë në spital Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një adoleshent ka rënë nga lartësia ditën e sotme në zonën e Selitës në Ti
Çmendet adoleshenti, hedh 6 vjeçarin nga 100 metra lartësi vetëm për të dalë në TV Kjo është historia e një adoleshenti i cili hodhi një gjashtë vjeçar nga një lartësi e madhe, pavarësisht se merrte ilaç
Rrëzohen dy punëtorë nga lartësia e një banese, dërgohen me urgjencë në spital Dy punëtorë 47 dhe 59 vjeç janë rëzuar nga lartësia e një banese private në rrugën "5 Maji" në Tiranë. Të lënduarit j
E rëndë në Gjirokastër, fëmija 8 vjeç bie nga 10 metra lartësi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Gjirokastrës. Mësohet se një fëmijë ka rënë nga një lartësi prej 10 metr
Meta: Ka pasur presione për kreun e KLSH-së Presidenti Ilir Meta në deklaratën e mbajtur sot, ka komentuar dhe tentativën e mazhorancës për ti rrëmbyer kompetencat
Në luftë me jetën, 36-vjeçari bie nga lartësia ku punonte Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Kamzë. Mësohet se një 36-vjeçar ka rënë nga lartësia në zonën e Ka
Shqiptari humb jetën në Itali, ishte duke punuar dhe ra nga një lartësi prej 18 metrash Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një aksidenti që ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Firence të Italisë, ngjar
Dalin pamjet, bie nga lartësia një person në Tiranë (VIDEO) Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur sot pasdreke në Yzberisht, Tiranë. Një punëtor i një pallati në ndërtim
Temperaturat në rritje por kohë e vranët, surprizat e motit për sot Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura në zonën Perëndimore. Zona lindore do të jetë me kthjellime. Er
Rriten temperaturat, parashikimi i motit për ditën e sotme Këtë të mërkurë moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare në relievet malore. Era do të jetë
Temperaturat do të jenë në rritje, parashikimi i motit për sot Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpej