999 rezultate për

larta

A ka më durim pronari? Lampard flet për shkarkimin e mundshëm nga Chelsea Chelsea u mposht nga Leicesteri 2-0. Kjo humbje mund t'i kushtojë stolin Lampardit teksa Chelsea mban vendin e 8 me 2
"Ngrihu dhe ik", Bora Zemani reagon pas toneve të larta ndaj Ledjanës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në “Për’puthen Prime” u transmetua një episod që ka ndodhur pas kamerave, gjatë takimit mes Mevlanit
Si ndryshimet klimatike po ndikojnë keq bujqësinë edhe në Shqipëri Ndryshimet klimatike vitet e fundit e kanë bërë dimrin më të thatë dhe i kanë zgjatur temperaturat e ftohta në të gjithë
Maqedoni: Nga nesër borë, ndërsa nga e premtja mot shumë i ftohtë (VIDEO) Për shkak të depërtimit të masës së ftohtë të ajrit nga veriu, nesër pasdite dhe të enjten do të ketë të reshura lokale,
Përmbytjet shkaktuan kaos në vend, IGJEUM paralajmëron për ditët në vazhdim Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë , Ujit dhe Mjedisit nëpërmjet një njoftimi ka bërë me dije se nivelet në lumenjtë D
Eurovisioni lavde për artistët shqiptarë: Këndojnë nota të larta dhe ne i duam Faqja zyrtare e “Eurovision”-it në rrjetet sociale ka shpërndarë një video të veçantë, dedikuar Shqipërisë. Ata kanë
5 ushqimet që e bëjnë barkun tuaj të duket si një tullumbac Yndyrnat dhe i gjithë dhjami i barkut grumbullohet rreth mëlçisë, pankreasit dhe zorrëve. E gjitha kjo luan një rol t
Cilët marrin rrogat më të larta në Shqipëri? Kur afrohet mosha e pensionit, ata që punojnë kundrejt një page marrin pagesa më të larta se të punësuarit në moshë më t
11 mjekimet popullore të gjysheve tona që çuditërisht funksionojnë Shumë shpesh, mjekimet pupullore të gjysheve tona duket se funsionojnë! Prandaj, do zbulojmë në këtë arikull 11 prej kët
Nuk ndalen shifrat e larta të viktimave nga COVID-19, 12 viktima vetëm sot Shifrat e larta të jetëve të humbura nga koronavirusi vijojnë në vendin tonë pasi 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 12
Shifrat e larta, Italia në prag kufizimesh të reja Qeveria e Italisë do të duhet të vendosë kufizime të reja gjatë sezonit të festave për të shmangur një valë të tretë sh
Vazhdojnë shifrat e larta! COVID-19 u merr jetën 13 viktimave Ministria e Shëndetësisë: 2108 testime, 505 të shëruar, 661 raste të reja dhe 13 humbje jete në 24 orët e fundit Mini
Sërish shifra të larta! 802 raste të reja dhe 12 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit janë shënuar pozitivë 802 raste të reja, n
Sërish shifra të larta nga Kosova, si ndryshoi bilanci i viktimave nga COVID-19 Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 1.541 mostra, prej
Nëntori më i nxehtë në botë, temperaturat shënojnë rekord në Europë Nëntori që lamë pas është konsideruar si nëntori më i nxehtë në të gjithë botën, me temperatura ndjeshëm më të larta kra
Inzagi nuk e sheh Strakoshën në Champions, gardiani kuqezi tani duhet të luftojë për vendin Thomas Strakoshës do t'i duhet që të luftojë shumë dhe të jetë i pagabueshëm në çdo mundësi që i jepet që të rifitojë ve
Shifrat sërish të larta, 14 viktima në Kosovë Kosova vazhdon të regjistrojë një numër të lartë viktimash dhe rastesh të reja me Covid-19. 14 persona raportohet të ken
Nuk ka paqe! Ana dhe Fatjoni përballen me tone të larta në studion e Për'puthen Pas kërkesës së saj që prej javës së shkuar, Ana është përballur me Fatjonin për t’i thënë gjithçka që nuk ka mundur t’i
Shifrat e larta të COVID-19, mjeku: Të infektuarit nuk respektojnë karantinën Sipas shifrave që deklaron Ministria e Shëndetësisë, Fieri ndodhet në zonën e kuq, për rastet e shumta të infektimeve ng
Rekord tragjik! COVID-19 shënon 18 viktima në 24 orët e fundit Situata epidemiologjike në vend, mbetet e rënduar pasi vijojnë të regjistrohen shifra të larta të të infektuarve dhe vik