999 rezultate për

larguar

Amsterdami gjen zgjidhjen për të larguar turistët nga lagjja me drita të kuqe Zyrtarët e Amsterdamit po mendojnë të ndërtojnë një “qendër erotike” për të tunduar turistët, në mënyrë që të shmanget f
Deputeti bën thirrjen e fortë: Bashkohemi me opozitën për të larguar Ramën! Deputeti i pavarur Lefter Maliqi i është bashkuar idesë së Presidentit të Republikës Ilir Meta në lidhje me shpërndarjen
Mjerimi në kampet siriane, si vuajnë fëmijët mes të ftohtit dhe acarit (FOTO LAJM) Fëmijët sirianë dhe familjet e tyre që janë larguar nga vendlindja për shkak të bombardimeve dhe përparimit të trupave s
Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, reagon policia Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mesditën e sotme në qytetin e Shkodrës, ku u raportua se kishte dhe të plagosur.
E përdori Rama për t'u larguar pas arrestimit të Gjutës, çfarë fshihet pas makinës luksoze? Mbrëmjen e sotme sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në lid
Alarmuese! 500 mjekë janë larguar nga Shqipëria për pak vite, kryesisht të rinj Kryetarja e “Federatës së mjekëve shqiptarë në Evropë”, Elona Haubrich dha të dhëna për numrin e mjekëve që janë largua
Ibra mesazh dashurie tifozëve të Milanit: Nuk jam larguar kurrë Milan mori një fitore të vështirë përballë Torinos, duke siguruar gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, një sukses që është
Ka dhe kështu, lojtari merr 3 kartona për 12 sekondave lojë (VIDEO) Një futbollist jo-profesionist kishte një ditë për tu harruar në fushën e blertë. Ai mori 3 kartona në harkun kohor t
Avancojnë bisedimet mes Juventusit dhe Dortmundit për Emre Can Borussia e Dortmud nuk ka të ndalur këtë mertkato, pasi siguroi shërbimer e super sulmuesit Haaland, gjermanët synojnë m
Çifti kinez braktis dy fëmijët në aeroport, njëri prej tyre me virusin vdekjeprurës Një çift kinez kanë braktisur fëmijët e tyre në një aeroport dhe janë larguar pa lënë gjurmë. Ngjarja është parë nga një
VMRO zbulon "fajtorin": Në vitin 2019 janë larguar 10 mijë të rinj nga vendi VMRO-DPMNEka hedhur akuza LSDM-në se ka shkaktuar largimin e të rinjve nga Maqedonia. “Në vitin 2019 më shumë se 10.0
DETAJET/ Mori paratë e ia futi vrapit, zbardhet grabitja në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka zbardhur grabitjen e ndodhur në Komunën e Parisit. Sipas një njoftimi për mediat, Policia bën me
15 aplikacione që duhen larguar menjëherë nga telefoni i femijëve tuaj (FOTO LAJM) Pothuajse çdo femijë në mbarë botën zotëron të paktën një telefon, kjo njëkohsisht bënë që ata të kenë qasje në gjitha a
U larguan pa gjurmë, zhduken vëlla e motër Dy persona të mitur janë raportuar të zhdukur në Hajvali. Policia njofton se dy fëmijët janë larguar nga shtëpia dhe nuk
Daja: Qëndroj në Korçë, ju tregoj pse nuk jam larguar Ilir Daja, trajneri i Skënderbeut, hedh poshtë zërat për një kalim te Partizani ose Tirana. Në një lidhje direkte me emi
Dalin pamjet, si shembet në pak sekonda ndërtesa tek Bujqësori në Tiranë (VIDEO) IKMT ka nisur aksionin për shembjen e godinave të dëmtuara të konvikteve në Universitetin Bujqësor të Tiranës. Mësohe
Banorët e larguar nga tërmeti, si të pezulloni falas kontratat për ujin Edhe pse njerëzit nuk janë qetësuar nga tërmeti i 26 nëntorit jeta vazhdon. Ujësjellës Kanalizime Durrës njofton të g
"Mësoje Etildën të sillet me stafin": Drejtoresha e larguar, e-mail Ramës dhe dhjetra punonjësve Një email i dërguar nga ish-drejtoresha e Përgjithshme e Ministrisë së Drejtësisë, të larguar tashmë, ka filluar të qark
Pogba "i larguar", United bën gati ofertën stratosferike për pasuesin Manchester United po mendon të shesë Paul Pogba dhe në Angli kanë nisur të mendojnë edhe për pasuesin e tij. I preferuar
Ishte larguar prej ditësh nga shtëpia, gjendet i pajetë 28 vjeçari Një 28 vjeçar është gjetur pa ndjenja nga familjarët e tij në orët e vona të mbrëmjes së shkuar. Sipas policisë, i ri