999 rezultate për

larguan

Ja tre arsyet që larguan Mourinho-n (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes Jose Mourinhos dhe Real Madrid nuk ka qënë kurrë e lehtë. Tekniku portugez në tre vjen me madrilenët fit
Gazetari: Fergusonin e larguan pronarët Tërheqja nga drejtimi i Manchester United pas 27 vitesh plot lavdi e trofe e Sir Alex Ferguson ka marrë një drejtim tjet
Qyteza që qëndroi nën ujë për 25 vjet (FOTO-LAJM) Qyteza që shihni në foto qëndroi nën ujë për gati 25 vjet, por gradualisht, nisi të dilte sërish në pah. Dikur një fshat
Spahiu: Ta largojmë "komunistin e fundit" Në kuvendin me studente nga Tirana dhe Prishtina, Aleanca Kuqezi shpalli sot platformën për rinovimin e politikës shqipt
Përveç krizës, grekët i ka kap edhe pesimizmi Shumë grekë, veçanërisht mjekë dhe specialistë në teknologjinë e informacionit, po largohen nga Greqia drejt Gjermanisë
Kinë, vriten tre ushtarë pasi u larguan nga detyra Tre ushtarë kinezë janë vrarë nga kolegët e tyre, pasi kishin braktisur detyrën. Ndërsa një ushtar i katërt që ishte lar
Der Spiegel: Zgjedhjet larguan Shqipërinë nga BE “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim të veçantë Shqipërisë. Revista gjermane ka shkruar për Shqipërinë dhe problemeve