999 rezultate për

larguan

Pasi Getinjo dhe Mozzik u larguan nga On Records, flet ish menaxheri i tyre Askush nuk e priste që edhe dy reperat Getinjo dhe Mozzik të largoheshin nga On records. Por ja që ndodhi dhe dy vëll
Djemtë u larguan nga restoranti pa paguar, pronari merr një zarf befasues pas disa ditësh (FOTO LAJM) Tre djem vizituan restorantin Kilimandjaro në Middlesbrough më 8 dhjetor. Pasi shijuan ushqimin e tyre, ata gjetën ve
Tre ish zyrtarët e lidhur me Habilajt, si u larguan jashtë Shqipërisë Emrat e tre ish-zyrtarëve të policisë të shpallur në kërkim kanë dalë në dritë nga përgjimet e grupit të Habilajve. G
Wenge: Unë nuk e di pse ata e larguan Trajneri Arsenal, Arsene Wenger nuk mund ta kuptojë plotësisht pse Chelsea e largoi Eddie Nketiah pas goli që shënoi në
Sherret me Altin Bashën, këta janë aktorët e larguar nga Portokallia (FOTO LAJM) Duket se aktorët më të mirë të Portokallisë kanë gjithnjë tendencën ta lënë spektaklin më gjysmë dhe të largohen. Kë
Makelele: Më larguan, unë nuk doja ta ja ekipin më të mirë në botë Në një intervistë të dhënë për evenimentin Aspire4Sports që u mbajt në Stamford Bridge këtë të Shtunë, ish-mesfushori Ma
E larguan me kokën ulur nga Tirana, sulmuesi shkëlqen në Algjeri Sulmuesi Moktar Cise dështoi keqazi në skuadrën kryeqytetase Tirana, por mesa duket tashmë po shkëlqen në Algjeri.
Kokëdhima i zbraz të gjitha: Këta dy persona më larguan nga PS Koço Kokëdhima ka qenë një personazh i fortë i socialistëve në jug të vendit pas zgjedhjeve të vitit 2013 deri në moment
Berisha publikon emrin: Ky është deputeti i PS që socialistët e larguan pas një vrasje nga policia Ish-kryeministri Sali Berisha, përmes një statusi në “Facebook’, ka reaguar lidhur me deklaratat e bëra nga deputeti i P
Vrasja e militantit të LSI, mjekët: E hodhën trupin në oborr dhe u larguan Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e Alban Kaloshit në Dibër. Mësohet se ka qënë personeli i urgjencës në spitalin e
Këta janë aktorët që janë larguar nga Portokallia (FOTO LAJM) Duket se aktorët më të mirë të Portokallisë kanë gjithnjë tendencën ta lënë spektaklin më gjysmë dhe të largohen. Kë
Si u kap shqiptari në Angli, “koka” e bandës së grabitjes më të madhe Gjykata e Lartë britanike, ka refuzuar kërkesën e shqiptari I cili ishte pjesë e një bande që kishin kryer një nga vjedh
Ndiqni LIVE zjarrin e madh në Londër (VIDEO) Zjarri gjigant që përfshiu një ndërtesë 27 katëshe në Londrën perëndimore mendohet se ka shkaktuar mjaft viktima, por nu
Rrëfen Bulliqi: Isa Mustafa më hoqi nga lista për deputet Ish-deputeti nga radhët e LDK-së, Shpejtim Bulliqi, ka thënë se Isa Mustafa së bashku me kryesinë e LDK-së, e kanë largu
Çudira shqiptare, braktisën ndeshjen në mes për të parë "El Clasicon" Ndeshje e djeshme e Superligës mes Partizanit dhe Teutës ishte në një orar të keq në pjesën e dytë, pasi përkonte me fil
Pasi e larguan nga puna, ish-oficeri Artan Cuku ortak në polici private Ish-oficeri i Policisë, Artan Cuku, pas largimit nga radhët e uniformave blu qëndroi pa punë për disa muaj, duke mos pas
HETIMET/Ja kush është njëri prej grabitësve të bankës tek “21 Dhjetori” (VIDEO) Sa i takon grabitjes së bankës tek "21 Dhjetori", tashmë janë zbardhur pamjet e para lidhur me autorët e mundshëm. Perso
Ja si u larguan me motor dy grabitësit e bankës në Tiranë (VIDEO) Tashmë janë zbardhur pamjet e arratisjes së dy grabitësve të bankës sot në kryeqytet. Grabitësit u larguan pasi vodhën n
15 autobusë larguan civilë nga Aleppo ditën e sotme (FOTO & VIDEO) Një karvan i përbërë prej 15 autobusëve, nga pjesa lindore e Aleppos u larguan nga qyteti sirian dhe shkoi në perëndim t
Historia e çiftit sirianë që iu larguan dhunës dhe krijuan familjen e re në Shqipëri Pasi iu largua dhunës në Siri, Nivin u takua me Salim në Liban dhe pasi dy ranë në dashuri, çifti vendosi të ndërtojë nj