999 rezultate për

larguan

Presioni dhe kërcënimet e Serbisë për 10 muaj larguan 18 serbë nga FSK-ja Presioni i vazhdueshëm i Serbisë mbi pjesëtarët e komunitetit serb detyroi që 18 prej tyre të largohen nga FSK-ja. Ed
E larguan si dështak, Silva përshëndet Milanin me gol (VIDEO) Andre Silva duket se e ka gjetur ritmin pas transferimit tek Eintracht Frankfurt. Silva ishte protagonist për ekipin e t
U larguan me debate, rikthehen në tryezën e Reformës Zgjedhore Hajdari dhe Ralf Gjoni Rudina Hajdari, Ralf Gjoni, Nimet Musai dhe Halil Jakimi janë kthyer në tryezën e organizuar nga OSBE-ja për reformën zg
Pamjet e rralla: Si u katandisën ushtarët serbë pak pasi mbaroi lufta në Kosovë (VIDEO) Menjëherë pas përfundimit të luftës në Kosovë, forcat serbe u larguan nga territori i saj. Në një video të publikuar
U larguan nga pallati mbretëror për të jetuar në fshat, kjo është arsyeja pse Meghan dhe princ Harry e bënë këtë Pas lindjes së djalit të tyre të parë, Meghan Markle dhe Princi Harry u larguan nga pallati mbretëror.Ata u zhvendosën n
Shqipëria po shpopullohet, 40 mijë shqiptarë u larguan vetëm në 3 mujorin e parë Azilantë, studentë dhe të punësuar. Shqiptarët po gjejnë mënyra të ndryshme për t'u larguar nga vendi. Gjithnjë e më
300 infermierë u larguan nga Kosova këtë vit për shkak të pagës dhe kushteve Rreth 300 infermierë, konsiderohet të jenë larguan këtë vit nga Kosova, për të kërkuar punë në vendet perëndimore. Në Fe
Vetëm sot katër autobusë me të rinj u larguan drejt Gjermanisë Sot 4 autobusë me djem të ri, në kërkim të një jete më të mirë, u nisën për kurbet nga Saraji i Shkupit. Ky fenomen p
Si u larguan "spiunët" nga protesta e opozitës Sekretari për Burimet Njerëzore të PD, Seit Dollapi bashkë me një grup protestuesish, kanë larguar nga protesta disa ind
Grabitja në Rinas, dalin të tjera detaje për autorët Kur kanë kaluar 10 ditë nga grabitja e paraave në Rinas zbardhen të tjera detaje. Grupi hetimor për këtë çështje fla
Pamje nga 1999, si u larguan serbët të turpëruar nga Kosova (VIDEO) Në një video të publikuar në ‘Youtube’, e cila është xhiruar në Kosovë nga mediat gjermane, shihen ushtarët serbë të cil
“Duplex-i” me mungesa, zbuloni dy aktorët që u larguan papritur nga programi Tashmë jemi mësuar me programi i humorit “Duplex”, ku aktorët me skeçet e batutat e realizuara pa skenar na dhurojnë të
Super skandali, vëllezërit indian u larguan me charter nga Shqipëria Dy vëllezërit indian Nitin dhe Chetankumar Sandesara kanë shkaktuar një super skandal në Shqipëri duke përfshirë tre ins
Avioni i shërbimeve sekrete italiane që larguan Rugovën nga Millosheviçi Nga Ylli Polovina Sekretar i Parë në Ambasadën e Republikës së Shqipërisë në Romë nga 8 dhjetori 1997 deri në 3 mars
Strootman akuzon Romën: Nuk doja të ikja, më larguan me zor Kevin Strootman, duke folur për L'Equipe, është rikthyer të flaës për lamtumirën nga Roma në verën e vitit 2018, duke zb
E larguan me një SMS, Alesia thumbon hapur Klanin (FOTO LAJM) Klan reagoi hapur për largimin e balerinës Alesia Bami nga STOPI. Ata deklaruar se Bami e kishte mbushur kupën ndaj i
"Më larguan me një sms", Alesia Bami tregon pse u pushua nga Stop-i (FOTO LAJM) Që prej dy ditësh, Alesia Bami nuk u shfaq si velina e emisonit investigativ “Stop”. Dhe ashtu siç u komentua edhe ng
A e dini se në Shqipëri ka pasur një fshat që emërtohej Zvicra, po pse u zhduk? (VIDEO) Edhe në Shqipëri ka ekzistuar një Zvicër e vogël. Pranë Leskovikut ka ekzistuar një fshat që quhej Zvicër por u zhduk në
Reagim i ashpër pas masakrës në Elbasan: Vrasësit darkuan me narkopolicinë Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një statusi në Facebook ka reaguar në lidhje me maskarën e ndodhur mbrëmjen e d
Ndryshimet drastike në qeveri, Balla tregon arsyen pse u larguan 7 ministra Kreu i Grupit Parlamentar, të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar pas katrahurës që përfshiu sot Partinë Social