999 rezultate për

largua

Përfitojnë edhe të larguarit nga puna, zgjerohet lista për pagën 40 mijë lekë Është zgjeruar lista e të punësuarve që mund të përfitojnë nga paketa e dytë financiare për pagën prej 40 mijë lekëshe.
Thaçi: Kosova nuk ka pasë asnjëherë kryeministër më të dobët se Kurti Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka numëruar dështimet e kryeministrit në detyrë, Albin Kurti, gjatë qeverisjes së ti
Nëna denoncon humbjen e të miturës: Doli nga dritarja, ishte te gjyshja Një nënë nga Durrësi ka denoncuar zhdukjen e vajzës së saj 12-vjeçare I. Vangjeli mëngjesin e të dielës së kaluar. Aj
Casillas zbulon pengun e vetëm 5 vite pas largimit nga Real Madridi Casillas do të mbetet gjithmonë një ikonë e skuadrës së Real Madrid, ashtu sikur e kombëtares së Spanjës. Portieri sp
Tragjedia në Berat, si ndërroi jetë 4 vjeçari pasi e zuri korrenti në park (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat. Fëmija 4 vjeçar ndërroi jetë pasi pati kontakt me rrymën elekt
Van Gaal: Pronari i Tottenham u largua nga shtëpia ime i fshehur në bagazhin e makinës Aventura te Manchester United ka qenë e fundit për Louis van Gaal. Ish-trajneri holandez ka vendosur ta ndërpresë karrie
E BUJSHME/ Sarri i fiksuar pas Hysajt, gati ta sjellë në Torino Vetëm një ditë më parë agjenti i Elseid Hysajt njoftoi se i kanë bërë të ditur presidentit De Laurentis vendimin për t’u
Aksident në Shkodër, shoferi përplas të moshuarën dhe largohet nga vendngjarja Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në kryqëzimin e Shkodrës, ku si pasojë është plagosur një e moshuar. Mësohet se
Shameti: Do të rikthehem te Kukësi, jam larguar me kujtime të bukura Ylli Shameti verën e shkuar la Kukësin pas gjashtë vitesh, për të kaluar te Gjilani i Gentian Mezanit, por një dëmtim i
Dekoroni shtëpinë me këto 4 ngjyra për të larguar stresin “Shtëpi e ëmbla shtëpi”…por ja që ndodh ndonjëherë që shtëpia nuk është dhe “aq e ëmbël” e kjo sepse ne zgjedhim ngjyrat
Në orët e ardhshme Juventus pret lojtarët e larguar nga Italia, Ronaldo e Higuain dalin kundër Lojtarët e Juventusit pritet të rikthehen në Itali në orët e ardhshme. Paulo Dybala, Douglas Costa dhe Miralem Pjanic
COVID-19/ Deklarata e fortë: 54 mijë punonjës në Shqipëri janë larguar nga puna "Nga data 12 mars, deri tani sipas burimeve zyrtare, por të pashpallura, sepse jemi në kushtet e mungesës së transparenc
Ish-ylli i Realit dhe PSG-së pagoi 5 mijë euro për të eleminuar ish-të dashurën nga Big Brother Një nga gjërat më të çuditshme ka ndodhur me ish-futbollistin e Paris Saint-Germain, Jesse Rodriguez. Spanjolli pak k
Në Itali e shohin të larguar nga Milani, flet Ibra: Kush mund ta parashikonte koronavirusin? Zlatan Ibrahimoviç mund të ketë luajtur ndeshjet e tij të fundit me fanellën e Milanit, pasi nga Italia çdo ditë e më sh
U shpërndanë për shkak të koronavirusit, Inter kërkon kthimin e shtatë lojtarëve Pas rastit të Ruganit që rezultoi pozitiv me koronavirus, u karantinuan të gjithë lojtarët e Interit, për shkak të ndesh
Neymar thyen rregullat kundër koronavirusit, çfarë bëri këtë herë lojtari (FOTO LAJM) Neymar ishte një nga lojtarët më të kritikuar para pak ditësh, kur vendosi të largohej nga Franca në drejtim të Brazilit
Haradinaj: Qeveria Kurti e ka larguar taksën pa koordinim me SHBA Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj, në një prononcim për emisionin Frontal në T7, ka folur rreth zhvil
U largua në Argjentinë mes polemikash, Higuain sqaron situatën Udhëtimi i Higuain në Argjentinë ka ngjallur disa polemika. Por lajmet vijnë nga Amerika e Jugut se nëna e lojtarit t
Kthehuni në shtëpi! Rama lajmëron se Tirana dhe Durrësi do të mbyllen sërish pas të dielës Kryeministri Rama lajmëroi se Tirana dhe Durrësi do mbyllen sërish. Ai paralajmëroi ata që janë larguar nga Tirana d
Giroud del hapur: Bëra gjithçka për tu larguar nga Chelsea Giroud ishte një nga emrat më të lakuar gjatë merkatos së janarit, vetë francezi ka zbuluar disa detaje. Ylli france