999 rezultate për

largoi

Vrava gruan, të vras edhe ty! Dëshmon shoferi që largoi nga vendi i krimit Fadil Kasemin Është zhvilluar sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda seancën e radhës gjyqësore për Fadil Kasemin. Ky i fundit vrau bashkë
Largoi mësuesen, drejtoresha pushohet edhe vetë nga puna Mësuese Fatbardha Alushaj rrëfeu për emisionin “Stop” si e larguan padrejtësisht nga shkolla 9-vjeçare “Ismail Klosi” në
Largoi Behramin nga kombëtarja zvicerane, trajnerit Petkovic i kërkohet të japë dorëheqjen Një valë reagimesh të shumta kanë filluar në Zvicër, pas vendimeve të papritura të trajnerit Vladimir Petkovic. Trajneri
Largoi Behramin, kërkohet shkarkimi i serbit Petkoviç Largimi i Valon Behramit me anë të një telefonate të vetme ka shkaktuar probleme të mëdha në Zvicër dhe në ekipin përfaq
Dalin pamjet, si Çani largoi me "forcë" nga emisioni mbesën e Derallës (VIDEO) Mbesa e Mehmet Derallës, njëri prej protagonistëve të Lidhjes së Prizrenit dhe dikur ministër i luftës në qeverinë e Ism
Gruaja flet për herë të parë, tregon çfarë i ndodhi pasi Haradinaj e largoi me forcë Mbesa e Mehmet Pashë Derrallës, Valdet Dërralla, është ende e hutuar pas incidentit me Ramush Haradinajn në Shtëpinë e L
Zbulohet e vërteta, Zidanen e largoi Ronaldo Zinedine Zidane i befasoi të gjithë me deklaratën e fundit ku njoftoj dorëheqjen si trajner i klubit të Real Madrid.
E largoi i fejuari për shkak të moderatorit? Çani përgjigjet për Sofinë Ajo u bë e njohur për publikun shumë vite më parë si një nga vajzat që për vite shoqëroi moderatorin e njohur Arjan Çani
Gjici: Abazaj do të luante për Kukësin, fajin e ka Gjoka që e largoi Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, komentoi fitoren e skuadrës së tij ndaj Skënderbeut, si dhe foli për shumë tema të tj
Ish-mbrojtësi i Unitedit tregon se si Van Gaal e largoi pa dëshirë Mbrojtësi i Lyon, Rafael da Silva luajti për gjashtë sezone në Ligën Premier dhe fitoi tre tituj nën drejtimin e Sir Ale
Zinedine Zidane tregon arsyen se pse largoi Ronaldon nga loja Zinedine Zidane tregon se pse largoi nga loja Cristiano Ronaldon në pjesën e dytë pasi ka edhe shumë ndeshje deri në fu
“Don’t cross the boss!” Përse Donald Trump largoi Rex Tillersonin Nuk ka asnjëherë një moment të mërzitshëm, në Shtëpinë e Bardhë të Donald Trumpit. Trump e ka tronditur me themel eki
Zbulohet shkaku: Përse Trump largoi Rex Tillersonin nga stafi i ngushtë Kim Jong Un është bërë shkak për shkarkimin e sekretarin të Shtetit, Rex Tillerson. Ajo që paralajmëruan mediat që në në
Atletiko e largoi pa e pyetur, lojtari u hakmerret Diego Simeone pas firmosjes me dy sulmues si Diego Kosta dhe Vitolo, ka detyruar Luciano Vieto të largohet nga klubi.
Ahmeti tregon nëse e largoi Selën nga qeveria Pasi kreu i Aleancës, Ziadin Sela deklaroi se kryeministri Zoran Zaev e ka pranuar se është shantazhuar nga Ali Ahmeti p
Luftë e zjarrtë për pazar! Blerësit thyejnë qendrat tregtare (FOTO & VIDEO) "E Premtja e zeze" sot ka shkaktuar kaos në mbarë botën, njerzit u shfaqen të papërmbajtur duke thyer dhe përplasur prod
E largoi fëmijën se e bëri pis? Rama e krahason me Zahon Vetëm pak ditë më parë Rama u vu sërish në qendër të vëmëndjes për shkak se në takimin që ka zhvilluar në një familje në
Rezarta Shkurta largoi nga puna Jonida Shehun? Largimi i papritur i jonida Shehut nga Top Channel shkaktoi shumë diskutime dhe aludime sot në media dhe rrjtete sociale
Talenti që la Realin këtë sezon, falenderon Zidanen që e largoi Mariano Diaz, lojtari Madrilen i shitur në Lyon por me të drejtë blerje ka folur për arsyet se pse zgjodhi pikërisht sku
10 lojtarët që arroganca e Mourinhos i largoi, por më pas shkëlqyen (FOTO LAJM) Mourinho ka gëzuar sukses në të gjithë Evropën që prej drejtimit me Porton në trofeun e Ligës së Kampionëve në 2004, duk