999 rezultate për

largohen

Një formacion në "ajër", ja nëntë lojtarët e Tiranës që priten të largohen Një formacion i plotë rrezikon të largohet në fund të sezonit nga Tirana. Pothuajse të gjithë titullarët me ndonjë përja
"Plaga e vjetër", Kryemadhi premton se do krijojë mundësi për të rinjtë që të mos largohen Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim mëngjesi e sotëm me banorë të njësisë 1 në Tiranë. SNga a
Do të largohen në Gjermani? Ja çfarë planesh kanë për të ardhmen Meri dhe Saimiri (FOTO LAJM) Saimiri dhe Meri janë çifti më i ri i ekranit! “Love Story” u finalizua mbrëmjen e djeshme dhe Saimiri zgjodhi modelen s
Formacioni ideal i lojtarëve që u mbaron kontrata në Serinë A, bën pjesë dhe Hysaj (FOTO LAJM) Seria A ka dhuruar pak lëvizje në merkaton e janarit, pasi skuadrat kryesisht janë munduar që të ruajnë grupin ekzistues
Londra u karantinua, VIP-at largohen drejt Dubait Modele, VIP-a të mediave sociale dhe yje të ‘reality TV’ të Britanisë kanë zgjedhur të qëndrojnë në pishinat e Dubait e
A do të largoheni nga PD nëse humbni sërish? Basha nuk tundet: Unë do të jem kryeministër! Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha shprehet i bindur se në 26 prill ai do të jetë kryeministër i shqiptarëve. I
Maskat grabisin banesën në Kavajë, dhunojnë pronarin e largohen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë. Sipas raportimeve të para mësohet se dy persona, të masku
Nga Eriksen te Isco, këta janë yjet që pritet të largohen në janar Në këtë afat dimëror disa klube kanë vendosur t’i largojnë disa nga yjet e skuadrës. Disa prej tyre iu skadon kontrat
Merkatoja e janarit, Solskjaer i hap derën 4 lojtarëve të United Menaxheri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka hapur derën katër lojtarëve të largohen nga ekipi, ata janë të li
Arteta: Do të largohen disa lojtarë, por do të shikojmë për përforcime Trajneri i Arsenal, Mikel Arteta, është rikthyer të flasë për klubin dhe rezultatet. Në fakt lojtarë si Shkodran Must
HOROSKOPI/ Për luanët ka ardhur momenti të largohen nga personat që kanë ndikim te ju Dashi Kur bëhet fjalë për një shenjë kaq të zjarrtë dhe të ndjeshme sa e juaja, është e lehtë të kuptosh se të qëndroni
Rotacion tek Interi, në janar largohen 5 futbollistë dhe afroen 4 Drejtuesit e Interit dhe trajneri Antonio Conte e kanë të qartë strategjinë e merkatos për muajin janar, pasi kanë plani
Interi pritet të bëjë ndryshime të mëdha në janar, largohen 5 futbollistë Drejtuesit e Interit dhe trajneri Antonio Conte e kanë të qartë strategjinë e merkatos për muajin janar, pasi kanë plani
Basha tregon dy arsyet kryesore pse të rinjtë largohen nga Shqipëria Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, zhvilloi një bashkëbisedim me disa të rinj në qytetin e Kukësit. Gjatë
Sërish "pastrime" te Barcelona, pritet të largohen 4 lojtarë Barcelona pritet t’i shesë katër nga lojtarët e ekipit të parë na afatin dimëror. Sipas Diario AS, bëhet fjalë për Ju
Ashtu si në verë, Koeman njofton edhe katër yjet e ekipit të parë të largohen gjatë janarit Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman i ka njoftuar katër yjet e ekipit të parë që të largohen në janar. Holandezi syn
Lazio "goditet" para ndeshjes me Juventusin, tre yje largohen nga stërvitja Lazio do jetë pa tre yjet, si Thomas Strakosha, Ciro Immobile dhe Lucas Leiva në ndeshjen e nesërme ndaj Lazios. Sipa
Godin kryen testet mjekësore me klubin e ri, ja lista e gjatë me emrat që do të largohen nga Interi Në pritje të zyrtarizimit të Arturo Vidal, i cili kaloi me sukses testet mjekësore ditën e sotme, drejtuesit e Interit v
Pandemia nuk i ndalon të rinjtë që të largohen nga Maqedonia e Veriut Maqedonia e Veriut është radhitur në vendin e tretë në Evropë, në një listë të publikuar nga The Economist, sa i përket
Juventusi largon tre futbollistë, i hapet rrugë blerjeve të reja Juventus po bëhet gati për disa largime të bujshme nga skuadra përpara se të ndërmarrë ndonjë aksion për blerje të reja