999 rezultate për

largimit

Trajneri i Zvicrës flet për herë të parë pas largimit të Valon Behramit Mesfushori nga Kosova, Valon Behrami është larguar nga Përfaqësuesja e Zvicrës. Shkak për largimin e tij nga ekipi pë
“Politikanët të kenë frikë”, mesazhi i fortë i Donald Lu para largimit Kur flitet për reformën në drejtësi dhe për politikanët e korruptuar, ambasadori amerikan Dolald Lu, megjithëse po largo
Jo vetëm Ronaldo, një tjetër yll i Realit është drejt largimit Manchester United ka rindezur interesin për mbrojtësin e Real Madridit, Raphaël Varane. Sipas Don Balon, Jose Mourinh
Lazio "blindon" Milinkovic-Savic, klauzola e re me shifra marramendëse Mesfushori serb, Sergej Milinkovic-Savic, që aktivizohet për klubin e Lazios, këtë merkato është kërkuar nga "gjysma" e
Para largimit, zv.ambasadori amerikan jep mesazhin e fundit për Shqipërinë Pak para largimit të tij nga Shqipëria, zv.ambasadori amerikan në Tiranë David Muniz ka thënë disa fjalë lamtumire. N
Kampioni i botës tregon arsyen e largimit nga Formula 1 Fernando Alonso ka vendosur të largohet nga Formula 1, ku u shpall dy herë kampion bote. Pas këtij vendimi të papritu
Zbardhet letra e fundit e prokurorit që hetonte veteranët para largimit në SHBA Ish-prokurori Elez Blakaj, u ka shkruar kolegëve të tij një letër falënderimi, duke i njoftuar për arsyet e dhënies së d
"Kimikati" braktis Portokallinë, aktori flet për herë të parë dhe tregon arsyet e largimit Ai është një nga aktorët më të pëlqyer që arriti të rrëmbejë zemrat e publikut shumë shpejt me rolin e Kimikatit në spek
Locatelli përlot në Instagram pas largimit nga Milani Manuel Locatelli e ka falënderuar Milanin pas huazimit te Sassuolo me obligim blerjeje. Mesfushori 20-vjeçar iu bashk
"Tërmet" tek Zvicra pas largimit të kampionëve Shqiptarët bëhen protagonistë në futbollin zviceran dhe mund të sjellin brenda pak ditësh kolapsin e plotë të federatës
Kovacic tregon arsyet e largimit nga Real Madridi Mateo Kovacic u largua nga Reali i Madridit në drejtim të Chelseat ku një vit do të luaj si lojtar i huazuar dhe më pas
Flet Vidal pas largimit nga Bayern Munich Vidal pas shumë polemikash i ka dhënë fund aventurës te Bayern Munich dhe ka nisur një të re me Barcelonën. Sipas rap
Mesfushori i Chelsea shumë pranë largimit Në skuadrëne Chelseas pritet të ketë lëvizje të tjera, ku tashmë një tjetër lojtarë po lakohet për një largim të mundshë
Shikoni si reagon Vidal pasi Bayern Munich i hapi derën e largimit Shefi ekzekutiv i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, ka zbuluar se klubi është i hapur për largimin e mesfushorit Art
Erdogan nxeh gjakrat pas largimit të Ozil nga Gjermania: Dua ti puth sytë për veprimin që bëri Vazhdon të ndezi akoma debat largimi i Mesut Ozilit nga kombëtarja gjermane e futbollit. Tashmë duket se ai është kthyer
Karikatura e ditës pas largimit të Ozil nga Gjermania (FOTO LAJM) Mesut Ozil dha dje lajmin për largimin nga Kombëtarja Gjermane me anë të një letre të hapur të postuar në “Twitter”.
Higuain mbetet në Seria A Qendërsulmuesi i Juventus, Gonzalo Higuain është drejt largimit nga Torino pas zbarkimit të CR7 te bardhezinjtë, por meg
Të gjithë pas sulmuesit të Realit, ky është klubi tjetër që e kërkon Real Madrid është i njohur për sulmin e tij me treshen e famshme , Bale, Benzema, Ronaldo, por pas largimit të këtij të
Ky është super formacioni i Real Madridit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Pas largimit të Ronaldos, Reali i Madridit me në krye Julen Lopetegui pritet të përfshihet në një revolucion ku do të ke
Perez flet për herë të parë pas largimit të Ronaldos Gjatë prezantimit të lojtarit të ri Alvaro Odriozola, presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka theksuar se ekipi