999 rezultate për

largimit

Miranda pranë largimit, Interi shigjeton futbollistin e Sampdorias Mbrojtësi Miranda është i pakënaqur tek Interi shkak janë bërë hapsirat e pakta që ai ka në formacionin titullar, teksa
Mario Balotelli pranë largimit nga Nica, por do mbetet sërish ngë Francë Mario Balotelli është pranë largimit nga skuadra e Nicë. Ai ka pasur kohët e fundit përlasje me trajnerin e skuadrës Pat
Besiktas në krizë financiare, Pepe pranë largimit Te skuadra e Besiktas sikur të mos mjaftonin rezultatet negative në fushën e lojës tani ekipi nga stambolli po kalon një
Fabregas pranë largimit nga Chelsea, e pret Milani Fabregas me shumë mundësi do të lerë Chelsean në merkaton e janarit. Spanjolli nuk bën pjesë në skemat e trajnerit Mauri
Pas largimit të bujshëm, rikthehet Elvana Gjata Pas vrasjes në Ish-Bllok këngëtarja Elvana Gjata do të rikthehet në fillimet e vitit të ardhshëm me një super tur muziko
Mbrojtësi afër largimit nga Chelsea Bisedimet e fundit mes të mbrojtësit të Chelsea për një rinovim kontrate kanë ngecur pasi që braziliani nuk është i këna
Ky është plani i Robben pas largimit nga Bayern Munich Arjen Robben është duke kërkuar ta vazhdojë karrierën e tij pasi të largohet në verë nga Bayern Munich, por ai ka pranua
Morata drejt largimit nga Chelsea, Milan interesohet për spanjollin Raportohet se Alvaro Morata mund të largohet nga Chelsea në merkaton e janarit. Sipas "Calciomercato" skuadra më e i
Abazaj shumë pranë largimit nga Anderlecht Problemet e Kristal Abazajt te skaudra belge e Anderlecht nuk kanë fund, shkruan Albeu.com. 22 vjecari erdhi me shumë
Manolas drejt largimit nga Roma E ardhmja e Manolas te Roma mbetet në dyshim. Qëndrmbrojtsi kërkon trofe dhe me verdhekuqtë ai nuk ka garanci, Shkruan A
Naser Aliji pranë largimit nga Dinamo Bucurest Ka zgjatur vetëm një muaj aventura Naser Aliji tek skuadra e Dinamo Bucurest, shkruan Albeu.com. Lajmi është zbuluar
Pas largimit të Enedës nga The Voice, zbulohet emri i këngëtares në juri Dje, Eneda Tarifa tregoi se nuk do të jetë më pjesë e jurisë së “The Voice (Kids) of Albania”. Përmes postimit në Insta
Ozil pranë largimit nga Arseanal, e kërkon Interi Mesut Ozil duket se po i vjen fundi te skuadra e Arsenalit. 30 vjecari nuk është më i pa prekshëm te klubi lodinez. Sipa
Pakënaqësi te Unitedit, futbollisti më i paguar i ekipit drejt largimit Mosgrumbullimi i Alexis Sanchez nga Jose Mourinho për sfidën e Championsit ku Unitedi mati forcat me modestët e Young Bo
Merret vendimi, Panucci një hap pranë largimit Kristian Panuçi e ka mbyllur me kombëtaren shqiptare dhe është në ditët e fundit në stolin e kombëtares kuqezi. Trajn
Maradona tregon arsyen e largimit të Ronaldos nga Reali Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Armando Maradona ka theksuar se Cristiano Ronaldo u largua nga madrilenet pasi P
Abazaj drejt largimit nga Anderleht, mësohet skuadra e re Sulmuesi shqiptar që aktivizohet me skuadrën e Anderleht në Belgjikë, Kristal Abazaj nuk po kalon një sezon të mirë. Ai
Real Madrid kërkon me çdo kusht "yllin" e Milanit Milani po i kthehet rezultateve pozitive në ndeshjet e fundit dhe një rol shumë të rëndësishëm në këto ndeshje e ka pasu
Rastësi? Xhafaj del në krah të Veliajt pas largimit nga detyra Një ditë më parë, gazeta prestigjoze britanike “The Guardian” i kushtoi një shkrim Tiranës dhe ndryshimeve që ka pësuar
New York Times: Rama nuk jep shkaqet e largimit të Fatmir Xhafajt (FOTO LAJM) Dorëheqja e ministrit të Brenshëm të Shqipërisë, Fatmir Xhafaj bëri bujë të madhe mëngjesin e sotëm. Njoftimin për