999 rezultate për

largimit

Isco pranë pranë largimit, Solari e lë në tribunë ndaj Barcelonës Sot në mbrëmje do të luhet akti i dytë i El Clasicos Real- Barcelona në Santiago Bernabeo. Por sërish Isco nuk do të
Allegri afër largimit, Juventuss gjen zëvendësuesin e 51-vjeçarit “Jam mirë te Juve! Kam edhe një vit tjetër kontratë dhe kemi objektiva të rëndësishëm për të arritur”, ka thënë Allegri,
Kush e merr në patronazh Alesia Bamin pas largimit me një SMS nga "STOP" Pasi Alesia Bami doli në një intervistë në televizionin “Top Channel” pa lejen e “Klan”-it, ajo u përjashtua nga ky tele
Icardi pranë largimit, Interi piketon bomberin e Romës Mauro Icardi me shumë mundësi do të largohet në fund të sezonit nga Interit. Tashmë zikaltrit kanë filluar për të gjetur
Diego Perroti pranë largimit nga Roma Forma spektakolare që po kalon Zaniolo por edhe dëmtimet e shumta kanë detyruar Diego Perrotin të mednojë largimin nga
Mbrojtësi i Realit pranë largimit Sipas Fichajes.net, Nacho Fernandez është gati të largohet nga Real Madrid në fund të këtij sezoni. Mbrojtësi nuk ës
Icardi pranë largimit, Interi synon 3 yje Mauro Icardi i ka ditët e numuruar tek Interi. Argjentinasit iu hoq shiriti i kapiutenit ditën e djeshme, dhe tashmë
Dybala afër largimit, Juventus gjen zëvendësuesin e argjentinasit Juventus me shumë gjasë do ta shes Paulo Dybalan në merkaton e verës. Sulmuesi argjentinas nuk bën pjesë në planet e
Panucci drejt largimit? Kërkohet nga ekipi i Seria A Christian Panucci është përfolur sërish për një kalim të mundshëm të tij tek Roma. Trajneri i Kombëtares Shqiptare, s
Chelsea refuzon kërkesën e largimit të Hudson-Odoi Chelsea ka refuzuar kërkesën e Callum Hudson–Odoi për largim nga skuadra. Objektivi i Bayern Munich ka bërë kërkesë t
Burim lumturie, çfarë thonë shkencëtarët për kripën Studiuesit amerikanë thonë se një sasi shtesë kripe në ushqime na bën të ndihemi më mirë nga ana emocionale. Shkëncët
Ibrahimovic: Pogba ndihet i lirë pas largimit të Mourinhos Ish-futbollisti i Manchester United, Zlatan Ibrahimoviq, ka thënë se Paul Pogba tashmë po ndjehet i lirë pas largimit të
Morata pothuajse i larguar nga Chelsea, pranë rikthimit në La Liga Alvaro Morata gjithmonë e më larg Chelseat. Efekti i largimit të Higuain nga Milani drejt bluve të Londrës do të sjell n
Me ardhjen e Higuain, Giroud shumë pranë largimit nga Chelsea Olivier Giroud është pothuajse i larguar te Chelsea. Francezi nuk po ndihetet i vlerësuar duke shprehur pakënaqësinë
Barcelona interesohet për sulmuesin e talentuar të Frankfurtit Siç raporton Cadena Cope Barcelona është e gatshme të paguaj 35 milionë euro për Luka Jovicin e Eintracht Frankfurt.
Nga Pato te Higuain, numrat 9 që kanë dështuar te Milani që pas largimit të Inzaghit (FOTO LAJM Te Milani numri 9 është kthyer në një makth që pas largimit të Inzaghit në vitin 2012. Janë plot 8 futbollistë që k
Ish-presidenti rrëfen arsyen e largimit të Zidane nga Real Madrid Zinedine Zidane është larguar nga Real Madrid pasi humbi betejën për pushtetin e transferimeve me Florentino Perez, sipa
Marotta kërkon yllin e Juventusit te Interi Giuseppe Marotta po mundohet që të përforcojë sa më shumë klubin e Interit. Siç raporton "SportMediaset", Marotta mu
"Ahmetaj-Ramës: Vetë deshe, mbaje tani" (FOTO LAJM) Karikaturisti Bujar Kapexhiu, ditën e sotme ka realizuar një karikaturë ku në të shfaq Edi Ramën dhe ministrin e shkakru
Pas largimit nga Babastars, Cozman merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Labeli muzikor, "Babastars" duket se dalë ngadalë po shformohet, pasi shumë pjestarë të grupit janë larguar. Më i fu