999 rezultate për

largimit

Mos i humbisni: Pas zyrtarizmit të Piolit, "shpërthejnë" sërish memet (FOTO LAJM) Stefano Pioli u zyrtarizua ditën e sotme te Milani duke zëvendësuar të larguarin Gianpaolo, shkruan Albeu.com. Por fa
Dybala rrëfen prapaskenat e largimit nga Juventus Paulo Dybala ishtë një ka më të përfolurit për largimin nga Juventusi. Për argjentinasin ishin të interesuara Manche
Luiz tregon arsyen e largimit nga Chelsea David Luiz ka zbuluar detaje interesante rreth kalimit të tij nga Chelsea tek Arsenal. Luiz ishte një nga transferime
Barazimi dramatik ndaj Flamurtarit, trajneri Mema drejt shkarkimit nga Tirana Flamurtari i merr pikë në frymën e fundit Tiranës, duke e çuar Ardian Memën drejt largimit nga bardheblutë. Në 90- mi
Ancelotti po shqyrton mundësinë e largimit nga Napoli Carlo Ancelotti raportohet se mund të largohet nga pozita e trajnerit të Napolit në fund të këtij sezoni nëse klubi ital
E pushuan? Kelvi Kadilli rrëfen të vërtetën e largimit nga “Top Channel Moderatori Kelvi Kadilli është padyshim një ndër prurjet e reja ne media që ngjiti me shpejtësi hapat e karrierës. P
Pas largimit nga “Xing me Ermalin” , Mamaqi paska plane të mëdha për karrierën e tij (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Ermal Mamaqi konfirmoi se nuk do të ketë një sezon të ri të emisionit “Xing me Ermalin”. Ai njoftoi se
David Silva shpjegon arsyet e largimit nga Manchester City verën e ardhshme David Silva do të largohet nga Manchester City sezonin e ardhshëm, ky vendim ka kohë që është publikuar, por fantazisti
Me gjuhën dhe gjestet e Ramës, Spiropali zbulon detyrën e re të Metës pas largimit nga Presidenca Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali është socialistja që ka arritur ta imitojë mjaft mir
Fero plot surpriza, pas largimit nga "On Records", hap labelin e tij (FOTO LAJM) Pak kohë më parë Fero tregoi se është larguar nga labeli ku nisi karrierën e tij, “On Records”. Ai njoftoi se largimi
Kush do ta marrë drejtimin e Shkodrës pas largimit të Ademit? Zbulohet vendimi i PS Voltana Ademi vazhdon të drejtojë Bashkinë e Shkodrës, pasi PD-ja i dogji PS-së kandidatin Valdrin Pjetri. Por numri dy
Pas largimit të Rummenigges, në krye të Bayernit vjen legjenda gjermane Oliver Kahn do të jetë drejtori i ri ekzekutiv dhe kryetari i bordit drejtues të Bayern Munuchit, pasi Karl-Heinz Rummen
Sadiku pranë largimit nga Levante, klubi spanjoll i tregon derën Armando Sadiku nuk arriti që transferohej tek Tranzospor. Klubi turk preferoi që të nënshkruaj me sulmuesin Daniel Starr
"Bomba" nga Spanja: Zidane, në prag të largimit nga Real-i Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushori
Konfirmohet nga PSG: Avancojnë negociatat për shitjen e Neymar Ashtu siç konfirmoi Leonardo, Neymar nuk do të luajë kundër Nimes dhe vendimi “100% është i klubit”. Ai është afër largi
Ndarjen nuk e konfirmuan por trishtimin po, si ndihet Stresi pas largimit të Keisit (FOTO LAJM) Vetëm një muaj pas daljes nga burgu, reperi i njohur Stresi i dha fund marrëdhënies së tij me Keisin, megjithëse çifti k
Nainggolan flet pas largimit nga Interi: Do i tregoj... Radja Nainggolan ishte një nga blerjet më të bujshme të Interit sezonin e kaluar por këtë viti me ardhjen e Contes, belg
E konfirmojnë mediat spanjolle: Ylli i Barçës pranë largimit Mesfushori Ivan Rakitic pritet të largohet nga Barcelona, pavarësisht se ai ka deklaruar vazhdimisht se dëshiron të qënd
Icardi pranë largimit, Inter gjen zëvendësuesin e tij Edin Dzeko me shumë mundësi do të jetë sulmuesi i ri i Interit për sezonin e ri futbollistik. Sikurse raporton "Corriere
Futbollistët që janë shkatërruar pas largimit nga futbolli Futbollistët që janë shkatërruar pas largimit nga fusha. Futbollistë të shumtë sot paguhen miliona euro, nga skuadrat