999 rezultate për

largimin

Mbappe kërkon largimin nga PSG Kylian Mbappe ka njoftuar Paris Saint-Germain, mbi planet e tij për t’u larguar në vitin e ardhshëm. Mbappe dhe vet k
Jozefina Topalli del me parti të re, reagon për herë të parë Basha Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë për partinë e re të Jozefina Topallit, me të cilën pritet të hyjë
Nuk pranon stolin, Herrera kërkon largimin nga Atletico Hector Herrera nuk është shumë i kënaqur me situatën tek Atleticon e Madridit. Mesfushori meksikan këtë fillim sezoni nu
Refuzoi largimin, Napoli po përgatit një suprizë të "hidhur" për Milik Duhet të ishte një nga protagonistët e mëdhenj të merkatos, por Arkadiusz Milik ka vendosur të qëndrojë edhe një vit te
Klopp nuk e grumbullon as këtë herë, në Angli janë të bindur për largimin e Shaqirit Xherdan Shaqiri prej dy sezonesh aktivizohet te Liverpul, por më së shumti edicionin, që sapo u mbyll ai nuk pati minuta
Tha se askush nuk ishte i përjetshëm, Lleshaj flet për largimin Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka folur sërish në lidhje me zërat që kanë qarkulluar se ministri i ka dorëzuar dorë
Vesa Luma shpërthen në lot kur flet për largimin nga Shqipëria: Ikëm për t'u ndjerë të vlerësuar Në 5-vjetorin e martesës, Vesa Luma mori një propozim të dytë nga bashkëshorti i saj, Big Basta. “Nëse do të propozoja p
Ofertë e majme nga Rusia, agjenti i Hysajt paralajmëron largimin Elseid Hysaj së shpejti mund të largohet nga Napoli, pasi e ardhmja e tij është ende e paqartë. Mbrojtësi i Kombëtare
Messi kërkon largimin e 5 lojtarëve, nuk shpëton as Coutinho Messi ishte një nga emrat më të nxehtë në këtë merkato, teksa argjentinasi po mendonte largimin nga katalanasit, për të
Rama i dërgon Metës dekretin për Ministren e re të Arsimit Kryeministri Rama i ka dërguar Presidentit Meta dekretin për ministrin e re te Arsimit, Evis Kushi. Kujtojmë se ditën
Lleshaj "shuan" zërat për largimin e tij: Unë nuk dorëhiqem! Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur sot nga Elbasani për zërat që thonë se ai do të largohet nga ky post. L
E vetmja që i kthente fjalën Ramës? Shahini flet për largimin në ditën e parë të shkollës Ditën e sotme, Besa Shahini u ftua në Open për të folur në lidhje me largimin e saj në ditën e parë të vitit të ri shkol
"Këtij të Besës i them fat unë", gazetari bën komentin epik pasi ministrja njoftoi largimin Gjatë ditës së djeshme ministrja e Arsimit Besa Shahini njoftoi se do të largohet nga Shqipëria dhe nga qeveria, dhe nuk
Messi bën për herë të parë testin e covid-19, del rezultati Lionel Messi ka rezultuar negativ në testimin për COVID-19, kështu që ai sot do të rikthehet në stërvitje te Barcelona p
Ozil mendon largimin nga Arsenali, oferta faraonike nga Arabia Saudite "trullos" gjermanin Ofertë faraonike nga Arabia Saudite për Mesut Ozil. Prej kohësh mesfushori turko-gjerman kërkon të largohet nga Arsenali
Tjetër lajm i hidhur për tifozët e Barcelonës, Suarez dëshiron kalimin te Juventusi Skuadra e Barcelonës është duke pasur një krizë tejet të madhe brenda ekipit që nga humbja turpëruese kundër Bayern Munc
Veprimi i fundit i Messit konfirmon largimin nga Barcelona Lionel Messi duket të jetë shumë larg Barcelonës. Pas shumë problemeve që pati me klubin katanalas, veprimi i tij i f
Përshkallëzojnë protestat e tifozëve të Barcelonës Tifozët e Barcelonës përshkallëzuan protestat pas zërave për largimin e Lionel Mesit nga klubi blaugrana teksa sulmuan d
I dha kualifikimin Crvena Zvezdës ndaj Tiranës, portugezi kërkon largimin Kampionet e Sërbisë të Crvena Zvezda mund të humbasin një nga lojtarët kryesorë të ekipit. Pikërisht heroin Tomane,që i
Messi kërkon largimin, vjen reagimi zyrtar nga klubi i Barcelonës Barcelona ka reaguar pas kërkesës për largim nga klubi të Lionel Messit. Sekretari teknik i Barcelonës, Ramon Planes