999 rezultate për

largimeve

PSD kompleton strukturën e saj, zgjedh edhe zyrtarin për mediat Partia Socialdemokrate po vazhdon me kompletimin e strukturës së saj, ku ditën e sotme ka vendosur që Shkodran Hoti të j
Barca nuk fiton asgjë kur shet lojtarë, zbuloni listën e largimeve Marrja e parave nga shitja e lojtarëve është provuar të jetë diçka e vështirë për Barcelonën në vitet e fundit, pas larg
Barcelona prezanton nesër Valverde-n, ja lista e largimeve dhe afrimeve Barcelona pritet që nesër të prezantojë trajnerin e ri për sezonin e ardhshëm. Ernesto Valverde pritet që të bëjë shumë
Balaj: Jemi të bashkuar pavarësisht largimeve nga kombëtarja Sulmuesi i kombëtares Bekim Balaj është i bindur se grupi i Kombëtares mbetet i bashkuar pavarësisht largimit të Xhakës
Të tjerë ministra do të shkarkohen, ja kur do të jetë vala e dyte e largimeve Kryeministri i vendit, Edi Rama i ftuar në emisionin “Studio e Hapur” të gazetares Eni Vasili në “News24; nuk e mohoi id
Revolucion te Reali, ja 7 yjet që mund të largohen në verë (FOTO LAJM) Pjesa e mbetur e sezonit do të vendosë shumë për të ardhmen e disa yjeve të Realit. Mediat spanjolle njoftojnë për një r
Mourinho largon 9 yje nga United, mes tyre edhe Januzajn (FOTO LAJM) Pasi disa muajsh spekulime, Jose Mourinho pritet që të konfirmohet në krye të Manchester United për të zënë vendin e Van
Revolucioni te Chelsea, Conte dëbon 10 yje (FOTO LAJM) Antonio Conte do të jetë trajneri i ardhëm i Chelseat në sezonin e ri, teksa strategu italian ka bërë gati edhe planin e
Inter, lista e largimeve: Guarin & Co me valixhet gati (FOTO LAJM) Fredy Guarin duket pranë largimit, dhe këtë herë është e vërtetë. Sipas "Tuttosport", shitja e kolumbianit duket e pashm
Chelsea, Mourinho bën gati revolucionin (FOTO LAJM) Chelsea po përgatitet të bëjë ndryshime të mëdha gjatë merkatos së verës. Jose Mourinho po mendon largimin e disa futbol
Vijon vala e largimeve të anëtarëve të LSI-së Nënprefekti i Gramshit, Shkëlqim Hoxha i cili është anëtar i LSI-së është shkarkuar nga detyra, ndërsa në vend të tij em
Duka: Projekti i De Biasit kërkon kohë Gianni De Biasi nuk preferoi të kthehet në Shqipëri pas humbjes 2-0 me Zvicrën, por ka udhëtuar direkt drejt Italisë, si
Eksod te Barcelona, ja lista e largimeve Barcelona do të fillojë projektin e rindërtimit duke lejuar dhjetë futbollistë të ekipit t