999 rezultate për

large

Rama flet për divorcet: 10 vite në krah! Linda ma ka bërë të largët atë kohë! "Jam me fat që jam burri i Lindës dhe kam Lindën në krah prej 10 vjetësh, gjë që ma ka bërë shumë të largët kohën e mëpa
Nëse jo futboll të mirë, në Botërorin e Katarit do të shohim stadiumet më të mira në Botë (FOTO LAJM) Kanë mbetur edhe dy vite nga fillimi i Kupës së Botës që fillon nga 21 nëntori 2022 në Katar. Turneu më i madh ndërko
Behgjet Pacolli ndërton "Sarandën" edhe në Kazakistanin e largët (FOTO LAJM) Miliarderi shqiptar Behgjet Pacolli ndërton “Sarandën” edhe në Kazakistanin e largët. Përmes një postimi në Facebook,
Mos e humbisni: Talenti kosovar realizon supergol nga një distancë e largët (VIDEO) Talenti nga Kosova, Edi Sylisufaj, ka shënuar një super gol në elitën e futbollit suedez. Mesfushori 21 vjeçar, ka ar
Veterani i Spal ndeshkon Milanin me një supergol (VIDEO) Spal ka dyfishuar shifratkundër Milanit. Sergio Floccari shënoi nga 35 metra largësi duke mposhtur Donnarumman në mën
Fotografitë e rralla zbulojnë dhjetëra mijëra breshka pranë ishullit të largët të Paqësorit (FOTO LAJM) Pamje mahnitëse të breshkave migruese mund të tregojnë një nga gëmushat më të mëdha të breshkave të detit të kapura ndon
E qëlluan nga 200 metra largësi, nga ku erdhi snajperi që ekzekutoi Kastriot Reçin Ekzekutimi në mënyrë mafioze e Kastriot Reçit më 7 Janar të këtij viti në qendër të Rrëshenit, vijon të mbetet pa asnjë
Kalo flet për një tjetër frikë, çfarë mund të ndodhë me të prekurit nga Covid 19 Mjeku i njohur Tritan Kalo ka folur sërish për situatën e pacientëve brenda ambienteve të Infektivit, duke shtuar se shu
Kinematografia në zi: Koronavirusi i merr jetën komedianit të njohur Koronavirusi nuk i ka kursyer jetën as komedianit të njohur Eddie Large. ka vdekur në moshën 78 vjeçare nga koronavirusi
"Nuk do të jetë e largët dita kur Italia do t'ju duket lule'', Kalo jep një tjetër mesazh për shqiptarët Ka shkuar në pesë numri i viktimave nga pandemia në vendin tonë, ku brenda 24 orëve janë shënuar tre humbje jetësh. P
Supergoli i javës vjen nga Zvicra (VIDEO) Basel regjistroi sot një fitore të thellë duke mundur 4-0 Sion në shtëpi, shkruan Albeu.com Në këtë takim u shënua dh
Dalin analizat radioaktive! Këta janë telefonat më të dëmshëm për shëndetin Një raport interesant është publikuar nga “FCC” në mes të këtij muaji përsa i përket valëve radioaktive që lëshohen nga
Del raporti: Këta janë telefonat më të dëmshëm për shëndetin Një raport interesant është publikuar nga “FCC” në mes të këtij muaji përsa i përket valëve radioaktive që lëshohen nga
"Ëngjëlli" që të vret në 1 500 metra largësi (FOTO LAJM) Ajo është 25 vjeçe dge quhet Orin Julie. Bukuroshja nga Izraeli ka një pasion të shfrenuar për armët. Falë fotove të saj
Icardi, çdo ditë edhe më largë Interit Sulmuesi argjentinas nuk ka marrë pjesë në stërvitjen e sotme të klubit, raporton Corriere dello Sport. Në seancën st
Të jetosh në skajet më të largëta të botës (FOTO LAJM) Ndërkohë që bota po popullohet me hapa gjigande, ka ende disa vende ku mund të themi se janë ashtu sikur i ka krijuar na
Largësia detyron modelen të ndjejë mungesën e Pelle (FOTO LAJM) Vicky Varga dhe Graziano Pellé janë një çift shumë i lidhur. Modelja nuk humbet rast pa treguar dashurinë që ka për
Çfarë "perle" e Xavi-t, spanjolli nuk i harron golat (VIDEO) Edhe pse është në moshën 39-vjeçare, Xavi Hernandez vazhdon t’i mrekullojë tifozët me klasin e tij. Ish-kapiteni i B
Kjo gjyshe është e vetmja banore e një zone të largët në Rusi (FOTO LAJM) 70-vjeçarja, Lyudmila Vyacheslavovna, është e vetmja banore e fshatit Tolokonnikovos në rajonin Pskov të Rusisë perëndim
Largësia apo tradhtia? Pse u nda Seldi nga Mimoza Shkodra Nuk është bërë ende një vit nga ceremonia e zhurmshme e fejesës në Zvicër e Seldi Qalliut me Mimoza Shkodrën. Këngët