999 rezultate për

laraman

Zaev: Revolucioni Laraman na bashkoi me Stamenkovskin Duke komentuar emërimin e Goran Stamenkovskit si këshilltar por që njëkohësisht punon në Gjykatë, kryeministri i Maqedon
Nikolla Gruevski do të paditet edhe nga protestues të Revolucionit Laraman Një grup aktivistësh pjesëmarrës në protestat e Revolucionit Laraman do ta paditin liderin e VMRO-DPME-së, Nikolla Gruev
Kim Mehmeti: Shqiptarët e kanë kuptuar "gënjeshtrën laramane" , nuk e votojnë më LSDM-në Duke vlerësuar zgjedhjet e porsapërfunduara parlamentare dhe situatën e sotme politike në Maqedoni, për TV ‘24 Vesti’,
Mbi 5 mijë kallëzime penale shkojnë për aktivistët e “Revolucioni laraman” Rreth 5 mijë padi penale janë ngritur ndaj pjesëmarrësve në protestat e organizuara nga Revolucioni Larman, kështu ka de
Revolucioni Laraman sërish në protestë (VIDEO) Revolucioni Laraman rikthehet me protesta në përkrahje të PPS-së. Ashtu siç edhe u paralajmërua sot në orën 17.00 fi
Gazetari maqedonas fyen dy aktivistët shqiptarë (FOTO) Gazetari maqedonas Milenko Nedelkovski bën një tjetër deklaratë thumbuese ndaj shqiptarëve. Nedelkovski ka komentuar
Revolucioni Laraman bllokon Shkupin (FOTO LAJM) Revolucioni shumëngjyrësh, ashtu siç kishte paralajmëruar ditë më parë ka shprehur revoltën e tyre përmes bllokimit të u
‘Revolucioni Laraman’ bllokon Shkupin (FOTO LAJM) Ashtu sikundër u paralajmërua sot në mëngjes, ‘Revolucioni Laraman’ ka bllokuar 3 udhëkryqe nëpër Shkup. Udhëkryqet t
Paralajmërohen protesta masive për të hënën Aktivist të ‘Revolucionit Laraman’ ditën e djeshme kanë lyer me ngjyrë objektin e Qeverisë dhe Parlamentit në Shkup, duk
Remenski-protestuesve: Krimin do ta largojmë bashkë nga Maqedonia Nënkryetarja e LSDM-së, Frosina Tashevska Remenski nga protestat e ”Revolucionit Laraman” para Qeverisë dhe Parlamentit
Protesta e sotme në Shkup (FOTO LAJM) Qindra qytetarë të Maqedonisë marshuan edhe sonte drejt ndërtesës së qeverisë në Shkup. Fasada e Qeverisë e cila u pa