999 rezultate për

larĂ

Rihapja e çështjes Hajdari, dy deklaratat e forta të Berishës ndaj Haklajve Rikthimi i Izet Haxhisë në Shqipëri dhe vendimi për rihapjen e çështjes Hajdari e ka tronditur klasën politike për shkak
Ata na ngacmuan ne gjuajtëm! Policia Lleshit nuk jep asnjë informacion mbi të ndaluarit Policia ka bërë një deklaratë të vakët pas protestës së opozitës duke mos dhënë asnjë detaj në lidhje me të ndalurit e s
Fajin e kanë myslimanët, e pëson keq senatori që tronditi botën me deklaratën e tij (VIDEO) Senatori Frasser Annine bëri bujë për keq gjatë ditës së djeshme ku tha se fajin për masakrën ndaj myslimanëve në Zeland
“Nuk i ndrin ylli”, Kejsi nuk reagon pĂ«r zhgĂ«njimin e OltĂ«s Kejsi Tola zgjodhi mikeshĂ«n e saj, Olta BokĂ«n si personazhin e showbizit qĂ« nuk i ka ndritur ylli nĂ« Shiko Kush Luan.
“Nuk i ndrin ylli”, Olta Boka e zhgĂ«njyer nga deklarata e Kejsi TolĂ«s Olta Boka duket paksa “e zhgĂ«njyer” nga deklarata e Kejsi TolĂ«s pak kohĂ« mĂ« parĂ« nĂ« “Shiko Kush Luan”. GjatĂ« programi
"1500 vrasës ecin të lirë në Shqipëri", deklarata e fortë e Klevis Balliut "1500 vrasës ecin të lirë në Shqipëri, pse nuk i kapin këta? Por flasin sikur çfarë bënë me kapjen e grupit të fajdeve n
Dokumenti nxjerr torturat e frikshme që përdorte sigurimi i shtetit Lista me torturat e tmerrshme që përdorte Sigurimi i Shtetit në kohën e diktaturës, të pohuara nga vetë drejtuesit e tij
Deklarata e fortë: Dosja 184 ka përgjime ku Rama bën pazare Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi deklaruar sipas tij informacionet që përmban dosja 184, p
Kryemadhi i nxjerr tĂ« “palarat” RamĂ«s: Na u lute 6 muaj pĂ«r koalicion Kryetarja e LSI-sĂ«, Monika Kryemadhi i ka ftuar tĂ« gjithĂ« qĂ« ti bashkohen opozitĂ«s nĂ« 16 mars. Ajo i ka kujtuar RamĂ«s
Vjen edhe deklarata zyrtare e Real Madridit për Zizu Zidane më në fund i ka thënë po Realit. Ai ka nënshkruar një kontratë 3 vjeçare dhe detajet do të bëhen të ditura më von
Deputeti i VMRO-DPMNE habit me deklaratën tij për Prokurorinë Speciale Nëse kirjohet sistem i cili do të vlejë si garanci për të drejtat e njeriut dhe sundimin e së drejtës, unë do të mendoja
Skënderbeu me deklaratë zyrtare: Seanca në CAS më 16 prill, presim të dalim fitimtarë (FOTO LAJM) Klubi i Skënderbeut ka dalë me një qëndrim zyrtar për të sqaruar opinonin publik në lidhje me gjyqin në KAS për përjasht
"NĂ« media ka prostitucion", gazetari bĂ«n deklaratĂ«n e fortĂ« (VIDEO) Moderatori dhe gazetari i njohur Enkel Demi bĂ«ri njĂ« deklaratĂ« tĂ« fortĂ« nĂ« studion e emisionti ‘Tempora’. Pyetjes nĂ«s
Pas sherreve, Fifi habit me deklaratën për koleget Në një intervistë muaj më parë Fiti tha në "Mirage" se Rina është ende e vogël për ta quajtur veten mami. Më vonë edh
Sidrit Bejleri bën deklaratën urgjente: Mos u mashtroni... Ditën e djeshme këngëtari i njohur Sidrit Bejleri me anë të një postimi në facebook ka lajmëruar se dikush ka hapur një
Berisha largohet nga politika? Baton Haxhiu bĂ«n deklaratĂ«n e fortĂ« MbrĂ«mjen e djeshme nĂ« emisionin “ZonĂ« e LirĂ«â€, kanĂ« qenĂ« tĂ« ftuar gazetarĂ«t Baton Haxhiu dhe Armand Shkullaku. “Djeg
"Opozita e re sapo ka lindur", kandidati i PD-së bën deklaratën e fortë Ylli Shehu, Aurora Mara, Enver Roshi dhe Edmond Rrushi janë kandidatë nga radhët e LSI-së të cilët pritet të marrin mand
Fero bën deklaratën e fortë për Stresin në qeli (FOTO LAJM) Reperi i njohur, Stresi prej disa muajsh është në qeli pas një kontrolli të befasishëm nga policia. Atij iu gjetën n
"Ka lidhje me rusët", Berisha deklaratë të fortë për eurodeputetin Ish-Kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratat e eurodeputetit gjerman Knut Fleckenstein ndaj Monika Kryemadhit, duke
Ish-ministri për deklaratën e Flackenstain: Foli si Rama Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj ka komentuar deklaratën e Fleckenstein kundrejt Kryemadhit. Sipas tij gjuha e