999 rezultate për

laptop

Mbulojeni urgjentisht kamerën e lap topit tuaj! Ekspertët japin arsyet Kamera e laptopit ose celularit tuaj mund të jetë mjaft e nevojshme për ju, por një numër i habitshëm ekspertësh pajtohe
Akuzat e forta: Laptopi me përgjimet e deputetëve nga SHISH është groposur Gazetari investigativ Artan Hoxha këtë herë ka sqaruar dorëheqjen e shefit të Shërbimit Informativ Kombëtar. Artan Ho
Gazetarja për kontrollin në shtëpinë e Tahirit: Nuk sekuestruan as telefonin, as laptopin Gazetarja e njohur Klodiana Lala ka vendosur të zbulojë disa detaje të reja në lidhje me kontrollin e sotëm të bërë në s
Akuza të rënda për Tahirin: Po “kref” shtëpinë nga provat, drejtori i IT-së i pastroi laptopin Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar me anë të një statusi në “Facebook” ku ka postuar mesazhin dhe denoncimine një qy
Grabitje si nëpër filma në lokalin e një shqiptareje në Londër (VIDEO) Ky është momenti rrëqethës kur një burrë zbret nga motoçikleta dhe futet në një kafene, dhe pa u menduar dy herë i vjedh
HP sjell dy laptopë të rinj EliteBook Kompania HP ka bërë të ditur se do të sjellë dy modele të reja në treg. Laptopët e ri EliteBook janë modelet 1040 G4
Fillon ndalimi i laptopëve për fluturimet drejt SHBA-ve Kompanitë ajrore turke dhe të Emirateve të Bashkuara kanë njoftuar sot se po nisin të zbatojnë masat e reja të sigurisë
Laptopi i ri i Microsoft Surface Pro vjen pa tastierë Microsoft ka prezantuar laptopin e ri Surface Pro, i cili nuk vjen me tastierë. Kjo do të thotë se blerësit duhet të
BE dhe SHBA, kundër ndalimit të laptopëve në fluturimet nga Evropa Ndalimi laptopëve dhe tabletëve, i cili aktualisht është në fuqi për disa fluturime nga Lindja e Mesme, nuk do të zgjero
Bëjnë sikur ulen në lokal, por ja si e vjedhin laptopin skifterat në Tiranë (VIDEO) Kjo video e postuar ne rrjetet sociale, nga faqja e njohur Lolita, tregon momentet kur dy djem grabisin fare qetesisht n
10 laptopët më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Ne po jetojmë në epokën e ndryshimeve të mëdha teknologjike, ku kompjuterët zhvillohen shpejt. Por, disa nga laptopët
Këto janë 10 laptopët më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Ne po jetojmë në epokën e ndryshimeve të mëdha teknologjike, ku kompjuterët zhvillohen shpejtë. Por, disa nga laptopë
Ky është lap topi më i fuqishëm dhe më i shtrenjtë në botë (VIDEO) Kushton 9000 dollarë dhe është laptopi më i fuqishëm nga të gjithë laptopët. Është laptopi Predator 21X nga kompania
Mos e mbani laptopin në prehër, po rrezikoni seriozisht shëndetin! Sipas specialistëve lap topi duhet të përdoret mbi tavolinë pasi rrezatimi elektomagnetik që kanë kompjuterat mund të dë
“Një laptop për një armë”, ja nisma e deputetit socialist për amnistinë Ditën e sotme në Komisionin e Sigurisë Kombëtare u diskutua mbi dorëzimin vullnetar të armëve, ku u miratua zgjatja e a
I merr fqinjit laptopin borxh, por tronditet nga ajo që zbulon për motrën Joe Garza nga Teksasi është arrestuar pasi u zbulua abuzimi i tij me një vogëlushe 10-vjeçare. Ishte vëllai adoleshe
Hyn në fuqi ligji për ndalimin e laptopëve në aeroportet e Britanisë dhe SHBA-ve Ka hyrë në fuqi ndalimi i laptopëve dhe tabletave në bagazhet e kabinës për fluturimet nga Turqia dhe disa vende të Lind
Laptop apo pajisje përgjimi, çfarë e alarmoi policinë sot në Rinas? Një shtetas izraelit e cili udhëtonte përmes aeroportit “Nënë Tereza” ditën e enjte, ka alarmuar policinë për shkak të n
Ndalimi i laptopëvë, Italia nuk i bashkohet SHBA-ve dhe Britanisë së Madhe Autoritetet në Itali kanë deklaruar të enjten se nuk do të bëjnë të njëjtën gjë që kanë bërë Shtetet e Bashkuara të Amer
Ndalimi i laptopëve në aeroporte shkakton kaos, ja çfarë pajisjesh lejohet të mbani me vete Ndalimi i laptopëve në fluturimet që kanë destinacion Britaninë e Madhe, mund të fillojë të aplikohet nda 14 linja ajror