999 rezultate për

laprakĂ

Rudina Hajdari lëshon perlën e radhës: Lapraka, kryeqyteti i Tiranës! Rudina Hajdari,deputete e PD, relativisht ka një karrierë të paktë në politikë. Por falë angazhimit të saj dhe mbiem
Lapraka gëzon Ramën, PS dyfishon rezultatin e 2013-ës Në njësinë administrative 11, në zonën e Laprakës kanë mbetur edhe 25 kuti pa u numëruar, e mesa duket ka surprizuar PS-
Veliaj flet nga Lapraka: Të diferencojmë bashkë mbetjet për një qytet më të pastër Bashkia e Tiranës në një njoftim për shtyp ka deklaruar se vijon ndërhyrjet e saj në të gjithë kryeqytetin për rehabilit
Lapraka sërish pa energji Zona e Laprakës ka mbetur sërish pa energji elektrike, pasi një firmë private ka dëmtuar kabllin 20 kilovolt që furnizon
"Ti je ende Lori nga Lapraka" Lori Hoxha është padyshim një ndër emrat më të klikuar në rrjetet sociale, për shkak të asaj që ajo servir për ndjekësit