999 rezultate për

laporte

E ka rivalin kryesor në fushë, Laporte me mesazh të madh për Van Dijk Virgil Van Dijk do t’u mungojë fushave të paktën për gjashtë muaj pasi do t’i nënshtrohet një operimi në gju pas lëndimi
Guardiola: Nuk ka qënë e lehtë të kapim kreun, tani bëhet me vështirë Manchester City nuk heq dorë nga titulli teksa synon ta fitojë për të dytin viti radhazi Premier League. Në prag të p
City kalon në epërsi ndaj Evertonit (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Evertonit në "Goodison Park". Ai që ka shënuar është mbrojtësi, Aymeric L
City barazon shifrat, Laporte lëshon një "predhë" me kokë (VIDEO) Manchester City ka barazuar gjithçka brenda pak minutash. Golin ebrazimit e ka shënuar Laporte, me një gol fantastik
500 milionë euro të djegura duke u munduar të krijojë një Barcelonë të re “Ne nuk kemi paguar më shumë se 80-100 milionë paundë për një lojtar. Të tjerët e dini se kanë harxhuar shuma stratosfer
City nënshkruan me Laporten dhe shkruan histori Manchester City ka nënshkruar me Aymeric Laporten nga Athletic Bilbao për 65 milionë euro, duke e thyer rekordin e klubi
Letra lamtumirëse e Aymeric Laportes (FOTO LAJM) Aymeric Laporte edhe zyrtarisht është futbollist i ri i skuadrës angleze, Manchster City. Manchester City ka transfer
Zyrtare: Manchester City ka arritur blerjen e mbrojtësit fracez të Bilbaos ​Mancehster City ka transferuar qendërmbrojtësin francez të Athletic Bilbaos, Aymeric Laporte. Skuadra angleze
Mbrojtësi i Bilbaos shpreh refuzimin e Chelseat dhe Cityt Aymeric Laporte pranon se ai ka refuzuar Manchester Cityn dhe Chelsean në verë, sepse ai është i lumtur në Athletic Bilb
Barça nuk harron objektivat Laporte-Boateng Aymeric Laporte dhe Jerome Boateng janë objektivat kryesorë të Barcelonës përsa i përket mbrojtjes të së ardhmes, shkrua
Mjeshtri i teknologjisë bën gafën e jetës Para se të marrësh epitetin “mjeshtër i teknologjisë” sigurohu që e meriton një gjë të tillë pasi mund ta pësosh siç i n
Eto'o dhe Ibra "shkaku" i përplasjeve Laporta-Rosell Gazeta franceze “Liberation” botoi një artikull të dielën, për shkaqet e “divorcit” mes Joan Laportës dhe Sandro Roselli