999 rezultate për

laporta

Sondazhi: Joan Laporta presidenti i ri i Barcelonës Me shumë mundësi do të jetë Joan Laporta presidenti i ri i Barcelonës. Sipas një sondazhi të zhvilluar nga një radio kat
Laporta mendon rikthimin e Guardiolës në 2016-ën Drejtuesit aktualë të Barcelonës e kanë të qartë se do ta kenë shumë të vështirë të triumfojnë në zgjedhjet e ardhshme p
Laporta: Do rikthejmë Barcelonën e madhe Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, zbuloi disa nga detajet e projektit të tij, me të cilin do të konkurrojë për
Laporta përgatit rikthimin te Barça, takim sekret me Jorge Mendes Joan Laporta ka nisur që tani të lëvizë mekanizmat për një rikthim të mundshën si president i Barcelonës, në zgjedhjet e
Joan Laporta, favorit për presidencën e Barcelonës Nëse Barcelona do të zhvillonte sot zgjedhjet presidenciale, numri një i klubit katalanas do të zgjidhej Joan Laporta. K
"Bomba" e Laportas: Mourinho trajner i Barçës? Joan Laporta ka paralajmëruar se do të rikandodjë për postin e presidentit të Futboll Klub Barcelonës dhe nëse ai rimerr
Laporta synon sërish presidencën e Barçës? Joan Laporta nuk e përjashton mundësinë për t’u paraqitur në zgjedhjet e ardhshme për postin e presidentit të Barcelonës
Laporta: Situata kontraktuale e Messit, tronditëse Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, e ka përshkruar situatën kontraktuale të Lionel Messit në "Camp Nou" si shoku
Barça, Laporta: Zgjedhje të reja presidenciale Pas largimit të Sandro Rosell, presidencën e Barcelonës e mori Josep Maria Bartomeu, i cili në daljen e pare publike si
Evazioni fiskal, Laporta mbron Messin Gjatë një interviste për radion "Cadena Cope", ish presidenti i Barcelonës Joan Laporta ka dalë në mbrojtje të yllit arg
Guardiola, "non-grata" në Barcelonë Të shkruash historinë duke fituar 14 trofe për katër vite me skuadrën dhe më pas të jesh njeri i padëshiruar për klubin,
CR7 dhe Kaka ishin shumë pranë Barçës Ish presidenti i Barcelonës, Joan Laporta ka pohuar se klubi katalanas ka qenë shumë afër blerjes së Cristiano Ronaldos
Laporta: Unë doja Mourinhon te Barça Ish presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka folur rreth periudhës kur drejtonte blaugranat dhe për disa prej emrave që
Ish presidenti i Barçës përkrah Ronaldon Ish presidenti i Barcelonës, Joan Laporta del në mbrojtje të Cristiano Ronaldos, i cili pak kohë më parë deklaroi se nuk
Guardiola, Laporta akuzon Barcelonën Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka akuzuar drejtuesit aktualë të klubit si fajtorë për largimin e Pep Guardio
Laporta zbulon "sekretin" e Barcelonës Avokati Joan Laporta mbart me vete një sekret, një nga ato sekrete që duken më misterioze dhe të rëndësishme se vetë rec
Eto'o dhe Ibra "shkaku" i përplasjeve Laporta-Rosell Gazeta franceze “Liberation” botoi një artikull të dielën, për shkaqet e “divorcit” mes Joan Laportës dhe Sandro Roselli
Laporta kesaj radhe takon vet Fabregasin Presidenti aktual i Barcelonës, sic duket me cdo kusht dëshiron t'i mposht rivalët në garën p&e
Laporta: Chelsea ofroi mite per transferimin e Ronaldinhos Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta ka akuzuar Chelsean se në vitin 2004 kishte ofruar mitë për t&
Laporta: Jemi ne rrugen e duhur Presidenti i Barcelonës, Huan Laporta, u shfaq shumë i lumtur për fitoret që skuadra e tijë po