999 rezultate për

laporta

Laporta zbulon planet: Messi nuk do para, ju tregoj çfarë kërkon argjentinasi Joan Laporta thotë se Lionel Mesi nuk do të rinovojë për para, por do të kërkojë të fitojë trofe dhe mbi të gjitha Ligën
ZYRTARE/ Këto janë 3 kandidatët kryesor për zgjedhjet presidenciale në Barcelonë Pas dorëheqjes së Jose Maria Bartomeus nga posti i presidentit të Barcelonës, do të ketë zgjedhje presidenciale. Joan
Vendimi i Laportas që ndryshoi karrierën e Messit: Barcelona refuzoi të nënshkruajë me CR7 Ronaldinho ishte një mësues i shkëlqyeshëm për Lionel Messin, pasi braziliani e e ndihmoi argjentinasin që në moshë të
"Edhe Marsianët të vijnë, e dallojnë që VAR-i është i Madridit", Laporte ironizon Real Madridin Ky muaj do të vendosë edhe fatin e presidencës së Barcelonës, teksa kryesia do i drejtohet zgjedhjeve më datë 24. Joan L
Mbappe-Haaland te Barcelona? Laporta: Ka një shkak pse nuk flas për ta Joan Laporta është një nga kandidatët për postin e presidentit të Barcelonës. Zgjedhjet do të bëhen në 24 janar, teksa 5
Laporta: Dua të shoh Barcelonën t'i shënojë sërish 6 herë Realit Kandidati për president i Barcelonës, Joan Laporta ka zbuluar dëshirën e tij të madhe që katalunasit të shënojnë gjashtë
Në mes të Madridit ngritet një post gjigant i Joan Laportas Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, i cili është kandidat për t’u kthyer në postin e mëparshëm, i ka befasuar tif
Fushata për presidnet të Barcelonës ka nisur, poster gjigand i Joan Laportas në Madrid Duket se fushata e Joan Laportasit për shef të Barcelonës ka nisur që tani. Madje kjo po ndodh në mes të Madridit. Po
"Leo Messi e do Barçën", Laporta flet për të ardhmen e kapitenit Kanidati për president i Barcelonës, që në fakt e ka pasur këtë pozicion të lartë në klubin katalanas edhe në të kaluarë
Laporta i frikësuar se Messi mund të largohet nga Barcelona Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta ka pranuar se ai është i frikësuar që Lionel Messi mund të mos e zgjasë qëndri
Laporta konfirmon kandidaturën për president, synon rikthimin e Guardiolës Ish-presidenti i Barcelonës Joan Laporta ka konfirmuar se ai synon të rikthehet sërish në krye të klubit në vitin e ardh
Projekti i Laportas për Barcelonën lidhet me tre emra: Messi, Neymar dhe Xavi Te Barcelona kanë filluar përgatitjet për zgjedhjet presidenciale të vitit 2021. Joan Laporta nuk do të zbulojë deri
Djali i presidentit Takaj, drekon me ish-presidentin e Barcelonës Në një foto të postuar në rrjetet sociale, Gerhard Takaj, djali i presidentit të Skëndërbeut Ardian Takaj, i cili është
Pavarësia e Katalonjas rrezikon spektaklin Barcelona-Real Madrid, flet Laporta Katalonja pritet të shpallet e pavarur nga Spanja dhe ky vendim historik me shumë gjasë do të prekë edhe futbollin.
Çfarë është Messi para Neymarit? E thotë Laporta Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, e përshkruan yllin Lionel Messi si “një dhuratë e rënë nga parajsa”. Ai beson
E zbulon ish-presidenti i Barças: Messi ishte pranë Interit në vitin 2006! Ish- presidenti i Barcelonës, Joan Laporta ka zbuluar një prapaskenë të bujshme sa i përket Lionel Messi shumë vite më p
Ja si tallet ish-presidenti i Barcelonës me Ronaldon (FOTO) Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka postuar një foto në Facebook ku tall Cristiano Ronaldon për penalltinë e h
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Josep Bartomeu është zgjedhur president i i ri i Barcelonës. Ai arriti ta mposhtë në këto zgjedhje kandidatin e tij më
Konfirmohet presidenti i ri i Barcelonës Hozep Bartomeu është konfirmuar në krye të Barcelonës deri në vitin 2021, pasi ka fituar zgjedhjet e mbajtura të shtunën
Laporta: Barcelona të blejë futbollistë duke pyetur edhe Messin Ish presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, vazhdon me sulmet ndaj drejtuesve më të lartë të klubit katalanas. Këtë r