999 rezultate për

lansuar

S'ka më sharje, Instagram gati për të lansuar filtrin e komenteve Instagram tani do të filtrojë automatikisht komentet e bullizmit, ky njoftim është bërë në konferencën F8. Kompania p
Publikohet klipi i këngës IDGAF të Dua Lipa (VIDEO) Ka lansuar klipin e ri. Pas suksesit që kishte me këngën ‘New Rules’, këngëtarja Dua Lipa sot ka lansuar hitin e ri m
Rihanna në mbështetje të vëllait Rihanna është në qendër të vëmendjes pasi po përflitet se është fejuar me të dashurin e saj miliarder, Hassan Jameel.
Nora reagon për këngën e re të Erës Ishte hitin "Bon Bon" ai i cili i dha famën ndërkombëtare këngëtares kosovare Era Istrefi. Tashmë këngëtarja po vazhd
Shiten 150 iPhonë me çmim 70 mijë euro "Lux iPhone X Ingot" është modeli që ka 250 gram ari, por që ka çmim prej 70 mijë eurosh. Në tre ditët e para kompania n
Telefonat më të mirë të 2015-ës (FOTO LAJM) Teknologjia e telefonave gjithnjë e më shumë po gjen një treg të sofistikuar duke bërë të mundur që të sjellë në përdori
Gold Ag lançon këngën “Pushka e Lirisë” kushtuar Zahir Pajazitit (VIDEO) Këngëtari Arian Agushi, i njohur me nofkën Gold Ag ka lansuar sot këngën e titulluar “Pushka e lirisë” dhe që i përkusht
Afërdita sjell krijimin e saj më të ri (VIDEO) Krahas sukseseve në modelim Afërdita Dreshaj arrin të ketë suksese edhe në fushën e këngës, mbase si duket ky profesion
Flaka Krelani këngë me Mc Kreshën dhe Rinën Për herë të parë treshja Flaka Krelani, Rina Abdyli dhe Mc Kresha janë bashkuar për të sjellë në treg këngën “Si Bass”,