999 rezultate për

lani

Nga SHBA vjen një lajm i madh për tifozët e Milanit Nga Shtetet e Bashkuara vijnë lajmet që ngjallin ëndrrat e tifozëve të Milanit. Pretendenti për të blerë shërbimet e
Ylli turk i Milanit: Jemi ringjallur, kishim nevojë për një lider si Ibrahimovic Hakan Çalhanoglu është habitur me thjeshtësinë e Ibrahimoviçit. Në një intervistë për "Bild", mesfushori i Milanit ka fo
"Më imagjino mbi trupin tënd", reperi amerikan i "çmendur" pas Flaka Krelanit (VIDEO) Flaka Krelani publikoi së fundmi këngën e saj më të re në bashkëpunim me Young Noble, reperin e grupit të 2Pac "Outlawz"
Mos i humbisni: Festimi i Theo Fernandez, plasin memet në internet (FOTO LAJM) Theo Fernandez po shkëlqen këtë sezon me fanellën e Milanit, shkruan Albeu.com. Algjeriani shënoi dje golin e dytë p
E BUJSHME/ Flamurtari siguron shërbimet e ish-mbrojtësit të Milanit dhe Marsejës (FOTO LAJM) Flamurtari, edhe pse i është bllokuar merkato, vijon të punojë për të përforcuar skuadrën. Në klubin vlonjat janë të bin
LV thirrje LDK-së: Ka vetëm dy javë kohë Lëvizja Vetëvendosje i ka bërë thirrje Lidhjes Demokratike që të merren vesh sa më shpejtë për koalicion, raporton Gazet
Financat detyrojnë Fenerbahçen mos nënshkruaj me yllin e Milanit Ardhja dhe shkëlqimi i Theo Hernandezit te Milani e ka lënë në hije Ricardo Rodriguezin. Zvicerani ishte shumë pranë
"Armëpushim në Libi", çfarë përfshin plani i liderëve botërorë Marrëveshje ka gjithashtu për faktin se nuk ka zgjidhje ushtarake të konfliktit. Pjesëmarrësit e Konferencës Ndërkomb
Milani bën publike shumën e parave që kërkon për Paquetan AC Milan është duke menduar për ta larguar mesfushorin brazilian nga skuadra AC Milan mësohet se po kërkon 35 milionë
Idrizi: Flamurtari nuk falimenton, pres 2 lojtarë nga Milani! Dy palët nuk dinë të dialogojnë për Ligjin Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, insiston se klubi i Flamurtarit nuk do të falimentojë dhe për më tepër se po
Milani fiton, Tiziano në qiell nga gëzimi (VIDEO) Gazetari italian, Tiziano Krudeli e ka përjetuar tej mase fitoren e sotme të Milanit ndaj Udinezes. Ai ishte i ftuar
I dha fitoren Milanit, Rebic: Tregova se çfarë jam në gjendje të bëj Milan ka marrë tri pikë të arta në ‘San Siro’, duke e mposhtur 3-2 Udinesen. Milani ka shkuar në kuotën e 28 pikëve dhe
"Dramë" në San Siro, Milani fiton në "frymën e fundit" (VIDEO) Theo Hernandez është heroi i skuadrës së Milan në ndeshjet e fundit. Mbrojtësi i krahut të majtë po vazhdon të gjej r
Super gol i Theo Hernandez, Milani përmbys rezultatin ndaj Udineses (VIDEO) Milani po bën një pjesë të dytë me gridë dhe dëshirë. Pas golit të barazimit nga Rebic, është përsëri Theo Hernandez që
"Shpërthen" San Siro, Milani barazon rezultatin (VIDEO) Milani ka hyrë me marsh tjetër në pjesën e dyte përballë Udineses. Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal t
"Heshtje" në San Siro, Udinese kalon në epërsi ndaj Milanit (VIDEO) Milani është befasuar nga Udinese që në minutat para të ndeshjes. Miqtë kanë zhbllokuar rezultatin në minutën e 7' t
Paqueta nuk "shkrep" as me Piolin, Leonardo i gatshëm ta marrë në Paris Lucas Paqueta nuk po arrin të gjej një vend titullari te Milani dhe aventura e tij me fanellën kuqezi mund të përfundojë
Interi dhe Arsenali interesohen për mesfushorin e Milanit Franck Kessie po kërkohet nga disa klube në këtë merkato dimërore. E fundit që është future në garë për shërbimet e mesf
Suso drejt Romës, Under në Milano Marrëdhënia mes Susos dhe tifozëve të Milanit duket se është prishur totalisht. Edhe në sfidën e fundit në Kupën e Itali
Kjo nuk pritej! Harry dhe Meghan Markle nuk pranohen si shtetas nga Kanadaja Pas vendimit të papritur të Princit Harry dhe Meghan Markle për t’u larguar nga familja mbretërore, duket se kanë nisur