999 rezultate për

land

Haland: Ronaldo është inspirim, ai është një makineri Kristiano Ronaldo pas gjithë arritjeve të tij në botën e futbollit, sigurisht është një frymëzim edhe për lojtarët më të
Debutoi 1 vit më parë me Dortmundin, statistikat e pabesueshme të Erling Haaland Më 18 janar 2020, pra fiks një vit më parë, Erling Braut Haaland debutoi me Borussia Dortmundin. Sulmuesi norvegjez h
Tirana nuk ndalet në merkato, firmos me sulmuesin e kombëtares finlandeze (FOTO LAJM) Tirana ka bërë një tjetër goditje në merkaton e janarit. Klubi kryeqytetas ditën e sotme ka zyrtarizuar nënshkrimin m
Rikthehet Broja, gol dhe asist në fitoren e Vitesses (VIDEO) Armando Broja nuk mund ta fillonte më mirë vitin 2021. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare ka luajtur sot ndeshjen e parë
Skandali me fondet për fëmijët, dorëhiqet qeveria holandeze Kabineti qeveritar holandez ka dhënë dorëheqjen pas skandalit se zyra e taksave të vendit ndoqi gabimisht mijëra familje
Lojtarët që kanë arritur më shpejt 25 gola në pesë ligat më të mira të Evropës (FOTO LAJM) Erling Haaland kryeson listën e lojtarëve që kanë arritur më shpejt shifrën e 25 golave, ndërsa luajnë në pesë ligat më
Godet Genoa, kthen në Itali mesfushorin holandez Kevin Strootman po përgatitet të nisë përvojën e dytë në Itali. Goditjen e madhe po e bën Genoa, që kërkon të zhvillojë
Veprimin i fundit i Haaland tregon se norvegjezi po "flirton" me Realin Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Erling Haaland ndoshta është duke i pëlqyer mundësia e kalimit të Real Madridi. Norve
Vjehrra festoi ditëlindjen, urimi publik i Dua Lipës nuk mungoi (FOTO LAJM) Pas lidhjes me Anwar Hadid, Dua Lipa është bërë pjesë e pandarë e familjes së tij. Ata kalojnë një pjesë të mirë të kohë
Nga Shqipëria, te Chelsea dhe e vërteta ndryshe! Shpjegimi për festimin me shqiponjë të Haland (VIDEO) Erling Haland është rikthyer për t’i dhënë buzëqeshjen e munguar Dortmundit. Sulmuesi norvegjez do të shënonte dy go
Trajneri i Leipzig: Haaland do të bëhet akoma më i mirë Trajneri i RB Leipzig, Julian Nagelsmann, ka thurur lëvdata për sulmuesin e Borussia Dortmund, Erling Haaland. Haalan
LISTA/ 50 talentet më të mirë të Europës, pjesë edhe Marash Kumbulla Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla është përzgjedhur mes 50 talenteve më premtues të klubeve europiane që
20 vite më parë! Aurela publikon foton e veçantë nga Holanda krah Lulzim Bashës (FOTO LAJM) Si rrallë herë më parë bashkëshortja e liderit demokrat Lulzim Basha ka postuar një foto të shumë viteve më parë. Bëh
Depay pyetet për të ardhmen, kjo është përgjigja e holandezit Memhpis Depay ka qenë i lidhur me një kalim të mundshëm në klubin e Barcelonës, mirëpo një gjë e tillë nuk ndodhi. Ho
Viti i Ri pritet në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta publikojnë pamjet nga festimet (VIDEO) Australia është kontineti i parë në botë që pret vitin e ri. Tashmë 2021-shi ka trokitur në anën tjetër të botës dhe pav
Mbappe-Haaland te Barcelona? Laporta: Ka një shkak pse nuk flas për ta Joan Laporta është një nga kandidatët për postin e presidentit të Barcelonës. Zgjedhjet do të bëhen në 24 janar, teksa 5
Kandidati i Barcelonës për president ka synim Mbappe dhe Haaland Emili Rousaud, kandidati potencial i Barcelonës për president, dëshiron të sjellë në skuadër Mbappen e Haalandin në Camp
Tre mbrojtësit më të fortë në botë sipas Haaland (FOTO LAJM) Erling Haaland, ka dhënë emrat e tre mbrojtësve më të mirë në botën e futbollit, me të cilët është përballur. Në një
Kush është 22-vjeçari që u bë aksioner në klubin e Sunderland? (FOTO LAJM) Tashmë është arritur marrëveshja, 22-vjeçari Kyril Louis-Dreyfus do të zë vendin e aksionarit, Stewart Dionald në Sunder
Dikur kryesonte pronat me vlerë 100 milion dollarë, sa u shit "Neverland" e Michael Jackson Ferma “Neverland” e yllit të ndjerë të pop-it, Michael Jackson thuhet se i është shitur miliarderit Ron Burkle, një ish