999 rezultate për

lancimin

Mënyra më efikase për balancimin e hormoneve Vaji i kokosit është padyshim një nga ushqimet më të efektshme për lëkurë të shëndetshme dhe hormone të balancuara. Ky v
Debat në Kuvend për ribalancimin e buxhetit Kuvendi vazhdon debatin për Propozimin mbi ndryshimin dhe plotësimin e Buxhetit të Republikës së Maqedonisë për vitin 20
Xperia Z3 Neo telefoni më i ri nga Sony (FOTO LAJM) Mësohet se Sony në vend të telefonit telefoni Xperia Z4 do të bëjë lançimin e telefonit Xperia Z3 Neo. Sony Xperia Z3
Apple shtyn lançimin e orës iWatch (FOTO-LAJM) Apple shtyn lancimin e orës inteligjente iWatch. Shkak për këtë sipas specialistëve është bërë fakti që kompania kërkon
Ledri Vula shtyn lançimin e klipit, shkak tragjedia Me anë të një mesazhi në rrjetet sociale, Ledri Vula, ka bërë të ditur se nuk do të publikojë videoklipin e tij të ri so