999 rezultate për

lamtumtumiren

Dallku e Curri i japin lamtumirën Kombëtares Debatik Curri dhe Armend Dallku i kanë dhënë fund aventurës te Kombëtarja. Dyshja prishtinase sot në miqësoren Kosovë –S