999 rezultate për

lamtumires

Letra e lamtumirës së djalit të Reyes: E di se do të kujdesesh për mua nga parajsa, të dua (FOTO LAJM) Jose Antonio Reyes Lopez, i ka dhënë lamtumirën babait të tij, ish-futbollistit të Spanjës, Real Madridit dhe Arsenalit,
Zyrtare: Merr fund telenovela, Allegri largohet zyrtarisht nga Juventusi Massimiliano Allegri është takuar ditën e sotme në mëngjes më drejtuesit e Juventusit dhe, pas një tjetër bisede me pres
Salihi "var këpucët në gozhdë", 52 minuta në ndeshjen e lamtumirës Për çdo sportist vjen një moment kur duhet të thotë mjaft dhe të lërë karrierën e tij. E shtuna ishte dita e sulmuesit s
Ali Ahmeti pret në takimin e lamtumirës ambasadorin amerikan Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka shtruar një drekë lamtumire për ambasadorin amerikan në Maq
Hysaj me shokë i organizojnë festën e lamtumirës yllit të Napolit (FOTO LAJM) Elseid Hysaj me bashkëlojtarë i kanë organizuar një festë befasues të lamtumirës Marek Hamsik, i cili do të largohet nga
Navas poston mesazhin e lamtumirës për Realin e Madridit Keylor Navas është pranë largimit nga Reali Madridit. Ai përmes një postimi në Instagram shkroi "Faleminderit për gjithç
Mirela Kumbaro bën statusin e lamtumirës si ministre (FOTO LAJM) Nga dje me vendimin e kryeministrit Edi Rama, Mirela Kumbaro nuk do të jetë më në krye të Ministrisë së Kulturës , duke
Me lot në sy, Lindita Nikolla mban fjalimin e lamtumirës në Kuvend? (VIDEO) Ndërkohë që jashtë dyerve të Kuvendit me mijëra studentë vijojnë ditën e 10 të protestës së tyre, Ministrja e Arsimit Li
Shqiptari i gjetur në Greqi u vetëvra, gjendet letra e lamtumirës Mëngjesin e sotëm në Koum Kapi në Chania, nën Villa Koundourou, Greqi është gjetur kufoma e një 22-vjeçari shqiptar.
Këto janë fjalët e lamtumirës prekëse të Sergio Ramos për Ronaldon Cristiano Ronaldo tashmë është zyrtarisht lojtarë i Juventus. Lajmi u konfirmua ditën e djeshme nga vetë klubi "bard
Lu dhe Vlahutin organizuan pritje me rastin e lamtumirës, opozita nuk shkon Ambasadori amerikan Donald Lu dhe ambasadorja e BE-së, Romana Vlahutin kanë organizuar me rastin e lamtumirës një pritje
Iniesta luan ndeshjen e lamtumirës, formacionet zyrtare: Barcelona - Real Sociedad Barcelona dhe Real Sociedad zhvilljonë ndeshjen e fundit në La Liga për këtë sezon futbollistik 2017/18. Sonte do je
Lionel Messi nuk do të luaj në ndeshjen lamtumirëse së Iniestas Lionel Messi do të pushoj sërish dhe kështu nuk pritet të luajë në ndeshjen e lamtumirës së Andres Iniestas të dielën në
Buffon shkakton penallti në ndeshjen e lamtumirës, arbitri nuk e akordon (VIDEO) Sot u luajt Juventus-Verona dhe e gjithë vëmendja ishte tek Giggi Buffon, i cili i dha lamtumirën eksperiencës së tij me
Nesër Iniesta në një konferencë shtypi do të tregojë të ardhmen Sipas “El Mundo Deportivo” Andres Iniesta ka vendosur të zyrtarizojë largimin nga “blaugranat” këtë të premte nëpërmjet
Lamtumirë Davide! (FOTO LAJM) Dita që familjarët e Astroti të ndahen përfundimisht me trupin e pajetë të tij erdhi, gjithashtu e miqve shokëve dhe gji
Nagatomo pranë lamtumirës me Interin Anësori japones, Yuto Nagatomo, ka qenë më i preferuari i tifozëve Nerazzur pasi shfaqi një seri të performancave të mir
Letra lamtumirëse e Aymeric Laportes (FOTO LAJM) Aymeric Laporte edhe zyrtarisht është futbollist i ri i skuadrës angleze, Manchster City. Manchester City ka transfer
Ronaldinho me mesazh emocionues pas lamtumirës në futboll Legjenda braziliane, Ronaldinho, zgjodhi rrejtët sociale për shprehur falënderime për të gjithë dashurinë që e ka marrë
Letra e plotë e lamtumirës e Visar Ymerit s'i kryetar Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Visar Ymeri, ka dhënë dorëheqje nga të gjitha pozitat në Vetëvendosje, nga pozita e k