999 rezultate për

lampard

Pas largimit të Sarrit, Chelsea gjen trajnerin e ri Teksa Maurizio Sarri do të largohet nga Chelsea për tu bashkuar Juventusit, blutë e Londrës tashmë kanë duket se kanë gj
Lampard në stolin e Chelsea? Chelsea po mendon t’ia besojë postin e trajnerit legjendës së klubit londinez Chelsea është duke menduar për trajneri
Festa e çmendur e skuadrës së Lampard, 2800 paund për 209 birra dhe 75 Jagermeister (FOTO LAJM) Festa e lojtarëve ka kaluar çdo cak. Ata kanë konsumuar 209 birra, 75 shishe "Jagermeister", 65 "Shots" me "Grey Goose",
Gullit: Sarri gaboi me transferimin e këtij lojtari, mesfushori i Ajax me ngjason me Lampard Mauricio Sarri ia doli të kualifikonte Chelsea në Champions për sezonin e ardhshëm dhe të dërgonte ekipin në finalen e L
Nis lufta për tu ngjitur në Premier League, Terry Lampard, dhe Bielsa sfidojnë njëri-tjetrin Ka përfunduar ndoshta një nga sezonet më të bukura në historinë e Championship kategoria e dytë angleze. Norwich dhe
Lampard: Futbolli i Sarri-t është fantastik Frank Lampard, trajneri i Derby County dhe ish-mesfushor i Chelsea-t, ka folur për "Goal.com" në lidhje me trajneri e "B
Supergoli i mesjavës vjen nga Championship (VIDEO) Derby Country fitoi me rezultatin 2-1 ndaj Wigan me përmbysje dhe rrugën e kthesës se hapi Mason Bennet me një gol të bu
Ish-lojtari i Chelseat kthehet përsëri në Angli Ish mbrojtësi i Arsenalit dhe Chelseat, Ashley Cole, ka marrë një ofertë për t’u rikthyer në futbollin anglez. Një ng
Drogba: Lampard është lojtari më i mirë që kam luajtur te Chelsea Legjenda e Chelseat, Didier Drogba, ka veçuar Frank Lampard nga bashkëlojtarët gjatë kohës që kaloi në "Stamford Bridge"
Chelsea kalon më tej, Lampard humbet ndaj ish-skuadrës së tij (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të rëndësishme kundër Derby County me rezultatin 3-2 në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshm
Lampard tallet me Hazardin: Ka frikë të përballet me ekipin tim Ish-legjenda e Chelseat, tani trajner i ekipit Derby County, Frank Lampard, ka lavdëruar yllin e ekipit londinez, Eden H
Shorti rezervon ndeshje të veçantë, Lampard sfidon ish-skuadrën e tij Raundi i parë i Kupës së Ligës në Angli solli një surprizë të madhe. Atë të eliminimit të Manchester United nga skuadra
Eliminim shokues, Lampard mposht Unitedin e Mourinhos (VIDEO) Manchester United ka pësuar një eliminim shokues sonte në Carabao Cup ndaj Derby. Skuadra e Jose Mourinhos pritej që
Frank ​Lampard gjobitet nga Federata e Futbollit të Anglisë Trajneri i Derbyt, Frank Lampard, është gjobitur nga Federata e Futbollit të Anglisë, pasi që kishte pranuar se kishte b
Terry ende larg pensionimit, i bashkohet klubit të Rams John Terry edhe pse 37 vjeç, pas largimit nga Aston Villa do ti bashkohet një tjetër klubi.. "Dauly Star" ka publikua
Frank Lampard zyrtarizohet si trajner Legjenda e Chelseat, Frank Lampard pas një karriere të suksesshme si lojtar, ka nisur një eksperiencë të re ku është zyr
Lampard dhe Gerrard kritikojnë ashpë Karius Dy legjendat e Anglisë; Stiven Gerrard dhe Frank Lampard bëjnë përgjegjës Kariusin për humbjen e Liverpoolit në finale.
Lampard: Conte është një trajner fantastik Frank Lampard thotë se Antonio Conten është një trajner fantastik por ka pranuar se Chelsea ka nevojë ende për ndryshime
Lampard: Ky nuk është Real Madridi që jemi mësuar ta shohim në Champions Legjenda e Chelsea, Frank Lampard ka folur për arritjen në finale të Real Madrid në UEFA Champions League. “Ky nuk ës
Lampard dhe Gerrard: Ishte penallti e pastër për Juventusin (VIDEO) Frank Lampard dhe Steven Gerrard ishin të ashpër në kritikat e tyre ndaj arbitrave të ndeshjes mes Tottenham Hotspur dhe