999 rezultate për

lampard

Lampard thur elozhe për Ziyech: Yll botëror Trajneri i Chelseas, Frank Lampard ka lavdëruar sulmuesin Hakim Ziyech që iu bashkua skuadrës në verë. Ziyech bëri dy
Messi apo Roanaldo? Zgjedh Frank Lampard Frank Lampard ka zgjedhur lojtarin e tij të preferuar mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos. Lionel Messi dhe Cris
Pas Alonsos, Lampard përplaset edhe me Kante Chelsea ishte padyshim skuadra qē shpenzoi më shumë në merkaton e kësaj vere, që zyrtarisht u zhvillua në vjeshtë d
Asnjë ekip nuk është i interesuar për portierin më të shtrenjtë në botë Kush do ta mendonte se portierin më të shtrenjtë në botë, Kepa Arizbalaga, nuk do ta dëshironte askush në skuadër. Dy
Pamjet flasin vetë, sa kanë ndryshuar kohërat për Mourinhon dhe Lampard (VIDEO) Ndonjëherë futbolli di të jetë i "padrejtë". Sporti më i dashur në botë, shpesh ka vënë si kundërshtarë njerëz që kan
Zbulohen prapaskenat, Lampard u përplas verbalisht me Alonson në dhomat e zhveshjes Pësimi i tre golave ndaj West Bromwich Albion në 45 minutat e para, nuk i ka pëlqyer aspak trajnerit të Chelseat, Frank
ZYRTARE/ Lampard siguron shërbimet e portierit të Lille Trajneri i Chelseas, Frank Lampard, ka konfirmuar transferimin e ri të bluve. Portieri i Lille, Eaouard Mendy, në kët
Lampard zbulon "chelsin" e transferimit të Havertz: Ishte Werner Frank Lampard ka zbuluar detaje lidhur me transferimin e Kai Havertz. Chelsea ka bërë disa goditje të mëdha gjatë kës
Tension i lartë mes Lampard dhe Klopp, shkak bëhet merkato e bujshme e Chelsea Tension i lartë mes trajnerëve Frank Lampard dhe Jurgen Klopp në Premier League. Dy trajnerët shkëmbejnë batuta në d
"Nuk mund të sillemi si Chelsea në merkato", Lampard qesh me komentet e Klopp Frank Lampard i është kundërpërgjigjur komenteve të Jurgen Klopp që tha se "nuk mund të sillemi si Chelsea", pasi thekso
Transferimet te Chelsea, Lampard: Lojtarët duhet të motivohen jo të frikësohen Frank Lampard ka folur lidhur me transferimet e Chelsea. Trajneri i Chelsea, Frank Lampard, ka dhënë disa komente int
Kante në shitje? Lampard: Nuk shitet, është fundamental për ne Frank Lampard ka folur lidhur me N’Golo Kante. Kante është pjesë e planeve të Frank Lampard, ka bërë të ditur ky i fu
Lampard: Havertz blerje super Frank Lampard është shumë i kënaqur me drejtuesit e klubit për merkaton që kanë zhvilluar dhe sidomos për afrimin më të
Chelsea e vetmja që "ndez" merkaton e verës Me merkaton e bllokuar për dy sezone, për shkak të një dënimi të FIFA-s për shkelje të rregullave të transferimeve, Chel
Prag-ndeshja me Bayernin, Lampard: Duhet të kemi vetëbesim Frank Lampard ka treguar çfarë duhet të bëjë skuadra e tij për të arritur mrekullinë. Chelsea ka nevojë për një mreku
As Guardiola dhe as Solskjaer, kush janë katër nominimet për trajnerin e sezonit në Premier League Janë zbuluar emrat e katër nominimeve që janë në garë për çmimin ‘Trajneri i sezonit’ në Premier League. Frank Lampar
Lampard nuk pranon të fillojë kampionatin në datën e caktuar Frank Lampard mendon se data për fillimin e edicionit të ardhshëm në Premier League është krejtësisht e papërshtatshme p
U mposht nga Arsenal në finale, Lampard: Vetëm mund të mallkojmë veten për humbjen Frank Lampard nuk ka qenë aspak i lumtur me humbjen e pësuar në finalen e Kupës FA. Lampard ka dhënë komentet e tij p
U ble për shifër rekord, Kepa portieri më i dobët në histori të Premierligës Në verën e vitit 2018,Chelsea theu rekordin botëror në tregun e transferimeve, duke paguar 80 milionë euro për Kepa Arri
Lampard do të drejtojë sezonin e ardhshëm këtë super formacion të Chelsea Chelsea pritet të bëjë përforcime të mëdha për sezonin e ri. Ekipi i Frank Lampard në sezonin e tij të parë në postin