999 rezultate për

lamont

Humb jetën foshnja 6 muajshe, viktima më e re e koronavirusit Një lajm shumë i keq është bërë i ditur nga Guvernatori i Connecticut Ned Lamont. Ky i fundit konfirmoi ditën e djesh
Isco tallet me Carvajal, kur ky i fundit reklamonte një kompani lavatriçesh në Twitter (FOTO LAJM) Isco dhe Carvajal personazhet kryesor sot në Twitter. Mesfushori i Realit, Isco Alarcon është tallur me bashkëlojtari