999 rezultate për

lamela

Roma transferon Lamela-n Sipas gazetës së përditshme franceze L'Equipe, skuadra e Romës ka mbyllur praktikisht transferimin e talentit,Erik Lamel
Interi interesohet për Banega dhe Lamela Drejtori sportiv i Interit, Marco Branca ka konfirmuar se klubi i tij është duke kërkuar Ever Banegan dhe Erik Lamelan.
Milan në Amerikën e Jugut për Lamela “Me drita të fikura” Milani punon për të ardhmen e tij dhe për të dytën herë në këtë vjeshtë, drejtori sportiv, Areido B