999 rezultate për

lamajt

Zbardhet dëshmia e Eduart Lamajt për atentatin brenda hotelit: I vrava, pasi më plagosën Zbardhet dosja e Prokurorisë për Eduart Lamajn, autor i dyshuar i vrasjes së dyfishtë më 30 maj të dy biznesmenëve Bujar
Ekzekutuan biznesmenët në hotel, zbardhen emrat e 3 bashkëpunëtorëve të Lamajt Janë zbuluar emrat e 3 bashkëpunëtorëve të dyshuar të autorit Eduart Lamaj i cili akuzohet për vrasjen e dy biznesmenëve
Një muaj në burg pa asnjë faj, i riu i arrestuar për atentatin e bujshëm sot merr lirinë Dhe pse u arrestua me bujë për atentatin me dy viktima në Lac, ku u vranë biznesmenët Bujar Lika dhe Paulin Marku, i riu
Zbardhet telefonata e krimit, Lulzim Cuku: Manjolën e mbyta, njofto policinë dhe shiko kalamajtë ”Manjolën e mbyta, njofto policinë dhe shiko kalamajtë”. Kjo ka qenë telefonata pak minuta para mesnatës së 1 Shkurtit,
"Po na shtypin kalamajtë këta të PS, ecin dhe me makina pa targa" Sali Berisha ka postuar këtë të dielë denoncimin e një qytetari i cili thotë se në Bulqizë anëtarët e PS-së ecin me maki
PËRGJIMET/ "Do t'i hedh kalamajtë nga ballkoni!" Sherri mes trafikantëve pas kapjes së drogës (VIDEO) Për 8 muaj me radhë, Prokuroria për Krime të Rënda hetoi një grup kriminal, që ushtronte aktivitetin e tij në fushën e t
Kalamajtë e Ajax-it "zgërdhijnë" Ronaldon me shokë (VIDEO) Ajax-i ka fituar 2-1 në Torino dhe ka eliminuar Juventus-in nga Champions League me rezultatin e përgjithshëm 3-1. A
"Këtu do më kesh", publikohet debati mes Eni Çobanit dhe Rudina Islamajt Juristja Eni Çobani u përfol sot se kishte pasur një debat me nusen e klientes së saj, Rudina Ismalaj. Në audion e pu
Kalamajtë nxjerrin bllof Vera Grabockën: Harrova pyetjen që më thanë Sonte është spektakli “Në kurthin e Piter Pan” ku të vegjëlit u bëjnë pyetje personave të njohur publik. Por duket se
Rrëfehet i burgosuri: Nuk kam lidhje me rrëmbimin e Ridvan Lamajt "Nuk kam lidhje me rrëmbimin e Ridvan Lamajt. Nuk e kam njohur se kush ishte ky person. Më të u takova vetëm që të më ço
Shënjestra e atentatit në Krujë dyshohet si bashkëpunëtor në vrasjen e Lamajt Shtetasi Gentian Bejtja, 35-vjeç, sot mbeti i plagosur pasi në automjetin e tij ishte vendosur lëndë eksplozivi. Mëngjes
KOMENT/ Drejtësi topalle Koment nga Albeu.com Dhënia e pafajësisë ndaj Arben Frrokut pak muaj më parë, si personi kryesor i dyshuar për v
KOMENT/ Video e Lamajt, për turpin e atyre që nuk vendosën drejtësi Videoja e ekzekutimit të kryekomisarit Dritan Lamaj po bën xhiron e internetit duke nxitur kureshtjen e internautëve. Pa
Dëshmitari i vrasjes së Dritan Lamajt: Ja çfarë skene pashë natën e krimit Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar pak ditë më parë burgosjen përjetë në qeli të biznesmenit Arben Frroku, pasi e
Vrasjen e Lamajt, grupi hetimor 2 orë e 45 minnuta për të arritur në Kapshticë Gjykata e Krimeve të Rënda ka zhvilluar një eksperiment hetimor për llogari të procesit gjyqësor për biznesmenin Arben F
Grupi “Çiftelia” dëshmon për vrasjen e Dritan Lamajt Pa praninë e mediave, Kuliçaj dhe Vocaj kanë dëshmuar në Gjykatën e Krimeve të Rënda në procesin gjyqësor kundër Arben F
Frroku familjarëve: Nuk jam unë vrasësi i Lamajt Në Gjykatën e Krimeve të Rënda shfaqen sot pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë së bizneseve në zonën e “Vasil Shant
Vrasja e Lamajt, dëshmitari: Nuk kam parë asgjë, lokali ka kamera Vijon procesi gjyqësor ndaj Arben Frrokut, i cili akuzohet për vrasjen e kryekomisarit Dritan Lamaj. Gjatë seancës së so
E shoqja e Lamajt: Nuk di konflikte të tjera përveç atij me Frrokun Bashkëshortja e kryekomisarit Dritan Lamaj gjatë dëshmisë së saj para gjykatës pohoi sot se përvec problemeve me të akuz
Frroku mohon vrasjen Lamajt Arben Frroku, i cili akuzohet për vrasjen e komisar Dritan Lamajt mohoi sot vrasjen e komisarit duke deklaruar se provat