999 rezultate për

lama

Lidhje me vrasësin e komisarit Lamaj? Merret vendimi për kreun e SHÇBA-së Kreu i SHCBA, Muhamet Rrumbullaku është konfirmuar në detyrë, pasi ka rezultuar i pastër në të treja shtyllat e vlerësim
Rama i përgjigjet Bashës: Synon panikun, kalama i llastuar Kanë vijuar sërish relikat në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha, ku ky i fundit e akuz
"Jo si motrat Kardashian", Adele refuzon miliona dollarë për reklama dietike (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur botërore, Adele kohëve të fundit ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të transformimit të saj.
Vrau dhe murosi Astrit Lamajn 7 vite më parë, arrestohet italiani pjesë e grupit mafioz Policia italiane ka arrestuar një burrë rreth 45 vjeç pasi akuzohet për e vrasjen e kryer në Muggio, në provincën e Monz
Futbollistët "zhduken" kur dhe lama vrapon pas topit (VIDEO) Një ndeshje e futbollit anglez gjatë ditës së shtunë është ndërprerë nga një vizitor i pazakontë. Një lama e llojit Alpa
Tepër i stresuar dhe i inatosur, shikoni si e godet topin te reklamat Messi (VIDEO) Lionel Messi është rikthyer në stërvitje em Barcelonën. Ai sot ka stërvitur vetëm pasi që ende nuk e ka bërë testin e
Ekzekutoi dy biznesmenët në Kurbin, Eduart Lamaj në kërkim nga Greqia për trafik kokaine Eduart Lamaj i dyshuar si vrasësi i biznesmenëve Bujar Lika e Paulin Gjergji Markaj, fundmajin e këtij viti, konsiderohe
Mos ikni në farmaci! 6 kura natyrale për të shëruar plagët në kushtet e shtëpisë Plagët e hapura janë një makth. Jo vetëm për faktin se janë të dhimbshme dhe të çrregullta, por edhe sepse marrin kohë p
Grabitet biznesi në Kodër Kashar, sa para morën autorët nga kasaforta Një grabitje ka ndodhur në orët e natës së të hënës në Kodër-Kashar. Persona të paidetifikuar kanë marrë 200 mijë lek
Google dhe Facebook përballen me gjoba për dominimin e hapësirës së reklamave Google përbën më shumë se 90% të aksioneve e tregut të reklamave, ndërsa Facebook ka një pjesë prej mbi 50%të tregut të
Zbardhet dëshmia e Eduart Lamajt për atentatin brenda hotelit: I vrava, pasi më plagosën Zbardhet dosja e Prokurorisë për Eduart Lamajn, autor i dyshuar i vrasjes së dyfishtë më 30 maj të dy biznesmenëve Bujar
Në fillim qëlloi Lika, Lamaj u përgjigj me kallash: Si ndodhi ekzekutimi i biznesmenëve në Laç Prokuroria e ka zbardhur të plotë tashmë ngjarjen e rëndë të orës 21:50 në hotelin “AA” në Laç, ku mbetën të vdekur dy b
"Qelbet era korrupsion", dy mjekët që kuruan Lamajn kërkojnë ndryshimin e prokurores Dy mjekët e arrestuar për “moskallëzim krimi” dhe “veprime që pengojnë zbulimin e së vërteës” Viktor Marku dhe Besim Lam
Facebook do të etiketojë postimet inflamatore nga Trump dhe politikanë të tjerë Mark Zuckerberg ka njoftuar se Facebook do të fillojë të etiketojë poste inflamatore nga presidenti Donald Trump dhe pol
Eduart Lamaj zbulon si u bë plani i ekzekutimit të dy biznesmenëve: Thirra çunat dhe i maskova Një dëshmitar okular ka zbardhur me detaje se çfarë ndodhi mbrëmjen e 30 majit në hotelin lokal ku punonte si banakier d
Flet mjeku që kuroi Eduart Lamajn: E gjeta në narkozë, mbaja përgjegjësi nëse më vdiste në dorë Dy mjekë kanë rënë në prangat e policisë pasi akuzohen se mjekuan ilegalisht autorin e dyshuar për vrasjen e dy biznesme
Ekzekutuan biznesmenët në hotel, zbardhen emrat e 3 bashkëpunëtorëve të Lamajt Janë zbuluar emrat e 3 bashkëpunëtorëve të dyshuar të autorit Eduart Lamaj i cili akuzohet për vrasjen e dy biznesmenëve
Një muaj në burg pa asnjë faj, i riu i arrestuar për atentatin e bujshëm sot merr lirinë Dhe pse u arrestua me bujë për atentatin me dy viktima në Lac, ku u vranë biznesmenët Bujar Lika dhe Paulin Marku, i riu
Ekzekutoi 2 biznesmenët, del fotoja e autorit i cili po mjekohej fshehtas (FOTO LAJM) "Nuk vajta për t’i vrarë. Shkova për t’i shkatërruar hotelin, për shkak të një borxhi që më kishte pronari i tij..."
I fashuar dhe me hekura, dalin fotot e autorit të dyshuar për ekzekutimin e biznesmenëve në Laç (FOTO LAJM) Ditën e sotme u arrestua i dyshuari kryesor për vrasjen e biznesmenëve Bujar Lika dhe Paulin Gjergji. Në disa pamje t