999 rezultate për

lalzit

Takim Rama-Meta të Gjiri i Lalzit? Kështu përgjigjet presidenti I pyetur lidhur me zërat për një takim të mundshëm mes presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama në Gjirin e Lalz
Gjendet delfini i ngordhur në Gjirin e Lalzit (VIDEO) Një delfin i ngordhur është gjetur mesditën e sotme në bregdetin e Gjirit të Lalzit. Delfini ka dalë në breg në zonën
Flakët mbulojnë Gjirin e Lalzit, digjen 5 makina e një banesë (VIDEO) Një zjarr i madh ka rënë pak më parë në Gjirin e Lalzit. Si pasojë e zjarrit janë djegur 5 makina dhe një banesë. Fat
Bie nga motorri i ujit, vdes 33 vjeçari në Gjirin e Lalzit Një 33-vjeçar me iniciale B.M. ka ndërruar jetë tek Gjiri i Lalëzit. Ai ka qenë duke udhëtuar me motor uji, ku është rr
Gjiri i Lalzit: Hajdutët grabisin kasafortën e marketit dhe Range Roverin Kasaforta e një marketi është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm (23 korrik 2019) në Gjirin e Lalzit. Pol
Tatimet zbarkojnë në Gjirin e Lalzit, ministrja jep mesazhin e rëndësishëm Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ishte në Gjirin e Lalzit ditën e sotme në kuadër të aksionit anti-inform
Sonila Meço: Jam gati të hyj në vilën e Ramës në Surrel Ndërsa sqaroi audiencën në lidhje me një intervistë që kishte bërë në vilën e Monika Kryemadhit, në Gjirin e Lalëzit, ga
Iu duk vetja e i zgjuar! Si e pësoi i "forti" me Land Rover në Gjirin e Lalzit (VIDEO) Sezoni i verës bën që në akse të caktuara të ketë trafik të rënduar për shkak të frekuentimit të plazheve. Kryesisht
Policia jep detaje për aksidentin e rëndë në Gjirin e Lalzit Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Durrës, pranë aksit rrugor Maminas- Gjiri i Lalzit. Një 48 vjeçari ka
"Gropa e Kuçedrës, shkaku i qindra tërmeteve në Gjirin e Lalzit" (FOTO LAJM) Para tërmetit të sotëm, zona e Gjirit të Lalzit është goditur rreth 200 herë të tjera nga lëkundjet e tokës gjatë vitit
Tronditet sërish Gjiri i Lalzit, a është një mesazh për politikanët tanë? (FOTO LAJM) Tërmeti që tronditi Tiranën, Durrësin, Krujën dhe rrethet pranë tyre kishte si epiqendër zonën në veri të Durrësit, e ci
Një vajzë e re shpëtohet nga mbytja në Gjirin e Lalzit Një rast i rëndë është shmangur ditën e sotme në gjirin e Lalzit. Mësohet se një vajzë e re është dërguar në gjendje
Tërmetet nuk ndalen, lëkundet sërish Gjiri i Lalzit Tërmetet vazhdojnë të trondisin Shqipërinë. Prej disa ditësh Shqipëria është tronditur nga tërmete të fuqishme por dhe t
Jo tek Gjiri i Lalzit, tronditet nga tërmeti sërish Shqipëria Vatra e tërmeteve në detin Adriatik duket se eshte ende aktive, por se fundi Gjiri i Lalëzit ka rene ne qetesi. Vazhd
Tmerri i tërmeteve, sizmiologu thotë të vërtetën që po fshihet (FOTO LAJM) Prej më shumë një jave Shqipëria ndodhet nën frikën e tërmeteve që e kanë epiqendrën e tyre në Gjirin e Lalzit. Tërmeti
Tërmetet s'i ndahen Shqipërisë, ja sa kanë rënë në 24 orë Lëkundjet e tërmetit kanë vazhduar edhe gjatë ditës së sotme. Në 24 orët e fundit, tërmetet nuk janë ndalur, duke sh
Dalin fotot, këta janë politikanët me vila në Gjirin e Lalzit (që Zoti po ua tund nga themelet) Nga Bledi Mane-Public Enemy* Nje qoshke e fshehur harlisur me shkurre e ferra ne anen perendimore te Liqenit te
Lëkundje gjatë gjithë natës, 5 goditje tërmeti të regjistruara në Shqipëri Gjatë gjithë natës kanë vazhduar lëkundjet e tokës me epiqendër në Durrës, Gjirin e Lalzit. IGJUEM ka regjistruar së
Tërmeti ra fiks në Gjirin e Lalzit, ku politikanët kanë vilat miliardëshe: Zoti di ku e trondit tokën! Sipas të dhënave më të fundit, konfirmohet se tërmeti i fuqishëm që tronditi pak më parë Shqipërinë kishte si epiqendër
Mbytet një person në Gjirin e Lalzit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirin e Lalzit. Mësohet se një shtetas identitetit e të cilit ende nuk dihet, ësh