999 rezultate për

lallana

Këto janë gishtat e një futbollisti pas ndeshjes së djeshme në Premier League (FOTO LAJM) Adam Lallana është bërë hit në rrjetet sociale, pas një postimi të bërë në Instagram Mesfushori anglez, Adam Lallana
Formacionet e mundshme: Liverpool – Sevilla, starton Coutinho Liverpooli do t’i kthehet aksionit në Ligën e Kampionëve pas një kohe të gjatë. Klubi anglez do të ketë sfidë të vësh
Liverpooli blindon Lallanan Liverpooli ka konfirmuar se tashmë mesfushori Adam Lallana ka nënshkruar kontratën e re. 28 vjeçari deri më tani ka bërë
Liverpool e mbyll me "poker" 2014-ën (VIDEO) Liverpool e ka mbyllur në mënyrën më të mirë të mundshme vitin 2014: "The Reds" mposhtën në "Anfield Road" Swansea City-
Zyrtare: Adam Lallana te Liverpool (FOTO LAJM) Adam Lallana është zyrtarisht një futbollist i Liverpool. Ish lojtari i Southampton kaloi në "Anfield Road" për shumën e
Lallana tek Liverpooli për 25 milion euro Mesfushori anglez, Adam Lallana, ka arritur marrëveshje personale me Liverpoolin. The Sun njofton se 26-vjeçari është
Anglia, shumë shik për "Brazil 2014" (FOTO LAJM) Kapiteni Steven Gerrard, Ashley Cole dhe Adam Lallana kanë prezantuar kostumin zyrtar të Kombëtares së Anglisë gjatë Kup