999 rezultate për

lala

Deputetja "e heshtur" ka një arsyetim epik se përse nuk i dëgjohet zëri në Kuvend(FOTO LAJM) Deputetja e Dibrës Reme Lala, në raportin e publikuar së fundmi nga Instituti i Studimeve Politike, rezultonte se ishte
Berisha: Imer Lala ka regjistruar Ramën, i mjeri ai ç'do shohë Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë për Fax News, ka komentuar publikimin e përgjimeve nga gjermania Bild,
Beu i Dibrës dhe mik i Ramës, kush është Ymer Lala që shfaqet kudo në përgjimet e "Bild" E përditshma gjermane “Bild” ka publikuar mbrëmjen e së mërkurës 10 audiopërgjime të reja me protagonist kryesor Ymer L
"A thua jam vesh mirë se do takoj Bablokun?" Ymer Lala flet për pritjen e Ramës tek "Zyra e Madhe" Në përgjimin nr.10 të publikuar nga "Bild" është regjistruar Ymer Lala, një emër që gazeta e lidh me krimin e organizuar
PERGJIMI/ Tërmet, tërmet i ke q.. nanën! Gjiknuri përgëzon Ymer Lalën (VIDEO) Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video pë
BOMBA 10/ Ymer Lala takon Edi Ramën (VIDEO) Në përgjimin nr.10 të publikuar nga "Bild" është regjistruar Ymer Lala, një emër që gazeta e lidh me krimin e organizuar
PERGJIMI/ "Kryetari i FRD votoi PD-në ja q*fsha motrën e robt e shpis!" (VIDEO) Në video përgjimin nr.6 të publikuar nga "BILD" Ymer Lala bisedon me një person të panjohur, i cili ndër të tjera i treg
PERGJIMI 8/ A të ja jap ato karta Shefkiut? Ymer Lala kapet duke mbledhur karta e identitetit (VIDEO) Në video përgjimin numër 8 Imer Lala bisedon me një qytetar të paidentifikuar. Ky i fundit e pyet Imer Lalën a të ja
PERGJIMI 9/ Imer Lala telefonon Damian Gjiknurin: E kam lënë me njerëzit të ndajmë (VIDEO) Përgjimi numër 9 përmban një bisedë të Damian Gjiknurit, në atë kohë ministër i Energjitikës, me Imer Lalën, ish-drejtue
PERGJIMI 7/ "A i keni dërgu kafe?" Lala: Mos u merakos, çdo gjë nën kontroll(VIDEO) Në video përgjimin numër 7 Imer Lala bisedon me Arditin. Ky i fundit e pyet, nëse Basri Veseli ka marrë gjë apo jo.
Përgjimi 5/ Imer Lala njoftohet se Fiksi ka zbuluar blerjen e votave (VIDEO) Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video pë
Dosja 184, Lala: Përmban 60-CD, citohet edhe Gjiknuri Gazetarja Koldiana Lala në "Opinion" është shprehur se dosja 184 përmban 60-CD dhe persona nën hetim për blerje votash j
Basha: Po luftoj për jetë a vdekje Sot ne ndodhemi në një betejë për jetë a vdekje”. Është kjo një nga deklaratat më të forta që kreu i Partisë Demoratike
E konfirmon Lala: Rashica në "radarët" e klubeve të mëdha Europiane Altin Lala, ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare dhe tani menaxheri i yllit në rritje të ekipit kombëtar të Kosovës, Milo
Flet pronari i servisit ku u modifikua "Hetimi Tatimor" Detaje të reja zbulohen në lidhje me supergrabitjen e Rinasit të ndodhur më 9 prill në pistën e aeroportit të Rinasit ku
Gazetarja përplaset ashpër me zv.ministren e Brendshme Gazetarja Klodiana Lala u përplas ashër me zëvendës ministren e Brendshme, Rovena Voda në emisionin Opinion. Teksa po di
Blendi Fevziu zë ”ngushtë” zv.ministren, nuk thotë asnjë përgjigje Blendi Fevziu, drejtues i emisionit “Opinion” e ka pyetur drejtpërsëdrejti zv.ministren Rovena Voda që të thotë vetëm nj
Vrasja e vëllezërve në Shkodër, gazetarja rrëfen provat e prokurorisë Zbardhja e vrasjes së dy vëllezërve në Shkodër duket e pamundur për gazetaren Klodiana Lala. Nga Opinion, Lala duke citu
"Atentat bosit të Çapajve në Elbasan, policia ka video" Gazetarja Klodiana Lala, ka deklaruar në emisionin “Të Paekspozuarit”, se policia në Elbasan është totalisht e pafuqishm
E qëlluan me 23 plumba, 10 të shoqëruar për Jurgen Kurtin I riu Jurgen Kurti u ekzekutua mbrëmjen e djeshme teksa po kthehej në shtëpi. Autorët dyshohet se e kanë qëlluar vikt