999 rezultate për

lala

Lajm i mirë! Dy ditë pas tërmetit, nxirret i gjallë nga rrënojat 47-vjeçari Një tjetër person është nxjerrë nga rrënojat e një godine të shembur në Durrës dhe fatmirësisht ka shenja jete. Bëhet
E turpshme, Veliu iu sul policinë gazetarëve në Durrës me urdhër të Ballukut Një incident i rëndë ka ndodhur në Durrës pranë familjes Lala e cila ka 6 të afërm nën rrënoja. Incidenti ka ndodhur
Tragjike, momenti kur banesa zë brenda shtatë pjestarë të familjes Lala në Durrës (VIDEO) Pavarësisht se po punohet prej natës së mbrëmshme, për fat të keq ekipet e shpëtimit nuk kanë mundur të arrijnë ende tek
Dëgjoheshin zëra, thirrjet për ndihmë pushuan pas shembjes totale të banesës (VIDEO) Vazhdojnë kërkimet për 6 anëtarë të familjes Lala ku dyshohet se kanë mbetur nën rrënoja edhe dy fëmijë të vegjël bashkë
Zbardhen emrat e 23 shqiptarëve që u shuan nga tërmeti fatal në Durrës Tragjedia që përfshiu sot Shqipërinë shkaktoi humbje jetësh njerëzore. Deri tani raportohen 23 të vdekur dhe mëse 600
EMRI/ Kush janë viktimat që humbën jetën nën rrënoja nga tërmeti Janë 16 persona, të cilët konfirmohen zyrtarisht si viktima të tërmeteve me epiqendër Adriatikun, fare pranë Durrësit.
TRAGJEDI/ Deri më tani 3 të pajetë, kush janë 9 anëtarët e familjes të zënë nën rrënoja Një nga rastet më tragjike është familja Lala në Kënetë të Durrësit. Nën rrënojat e banesës kanë mbetur brenda 9 pjestar
"Po kërkonte ujë", 17 vjeçari bllokohet nën rrënoja Nga vila 4 katëshe ku ishin banonin 7 anëtarë, mësohet se vinin thirrje për ndihmë teksa ajo u shkatërrua plotësisht.
Me 8 banorë brenda në rrënoja, 4 prej tyre fëmijë: Shembet fare vila në Durrës Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë ku një vilë e cila ka qenë rrënuar dhe ka zënë brenda disa
Leshaj debat me Klodiana Lalën: Mos më bëj të të shpall non-grata! Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka treguar detaje sot rreth paketës Anti-KÇK. Lleshaj ka debatuar me gazetaren Klo
Klodiana Lala zbardh detaje për videon e ambasadorit duke bërë s*ks: Po përpunohen "Janë disa video që janë duke u përpunuar". Gazetarja Lala u shpreh se shumë shpejt do të publikohen disa video. E ft
Klodiana Lala: Pse nisi “lufta” për Kushtetuesen, ku gaboi Meta Gazetarja Klodiana Lala foli këtë mbrëmje në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në NeWs24, për debatin mes
Lleshaj nervozohet me Klodiana Lalën: Unë nuk flas më me ju Në emisionin “Opinion”, gazetarja Klodiana Lala i kërkoi llogari Lleshajt për rastin e Alvin Berishës dhe shqiptarëve të
Zbulohet detaji që nxorri zbuluar autorin e atentatit ndaj Arjan Ndojt: Syzet Ditën e sotme policia vuri në pranga Redjan Rrajën si i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj. Gazetarja
Gazetarja debat me Alfred Pezën: Kërko falje urgjent! Gazetarja Klodiana Lala dhe ish-deputeti i PS Alfred Peza kanë zhvilluar një debat të ashpër me njëri-tjetrin në studion
Gazetarja bën deklaratën e fortë: "Rrumi" shoqërohej me zyrtarë të lartë policie Gazetarja Klodiana Lala ka publikuar detaje të reja nga e shkuara kriminale e Aleksandër Lahos i cili njihet si Landi Mu
Damian Gjinkuri: Ymer Lala flinte në një hotel me Lulzim Bashën Koordinatori politik në Dibër i demokratëve ishte Edi Paloka. Ndërsa socialistët drejtoheshin nga Damian Gjiknuri, dhe a
Basha: Rama duhet të jetë në qeli, jo banorët e Astirit reu i opozitës Lulzim Basha ka reaguar pas vendimit të gjykatës së Tiranës për të lënë në qeli 3 banorët e Astirit që pr
Para jush: Këpucët më të shëmtuara që ju kanë zënë sytë ndonjëherë (FOTO LAJM) Ju ka ndodhur ndonjëherë që të keni në duart tuaja një palë këpucë të shëmtuara? Thuajse të gjithëve na ka ndodhur. P
Prisnim kryeministrin kur në spital mbërriti "i forti" i Niklës, shoqëruesit betoheshin për hakmarrje Një atentat më armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Fushë-Krujë, që përfundoi me vrasjen e një 50 vjeçareje, Shpr