999 rezultate për

lala

Plas në studio, Ngjela ofendon gazetaren: Klloune Ishte gazetari Xhevair Zhabina, që tha se Ngjela ka qenë organizator i “21 Janarit”. Kaq ka mjaftuar që të nisin deb
Altin Lala heq dorë nga pasaporta shqiptare, në pritje të asaj gjermane (FOTO LAJM) Ish kapiteni i kombëtares së Shqipërisë, Altin Lala ka hequr dorë nga Pasaporta Shqiptare. Lajmi bëhet i ditur nga ky de
Lala: E tall akoma De Biazin që e la jashtë Rashicën Shqipëria e mbylli edi cionin kualifikues jo në mënyrën më të mirë të mundshme. Ndërkohë, së fundmi në vendin tonë, një
Mori 8 jetë të pafajshme, banesa e familjes Lala u legalizua përmes falsifikimit Banesa e familjes Lala ishte një ndër banesat që u dëmtua më shumë dhe mori plot 8 jetë. Nga rrënojat u nxorr i gjall
Rama surprizon Aurelin e vogël, i sjell në dhomë Ronaldon (VIDEO) Aurel Lala, vogëlushi 7-vjeçar që i shpëtoi mrekullisht kastrofës së tërmetit të 26 nëntorit duke u hedhur nga kati i t
Klodiana Lala “përplaset” me Salianjin: I kishe premtuar 200 mijë euro Gazetarja Klodiana Lala ka debatuar me ish-deputetin demokrat, Ervin Salianji, i cili është i ftuar këtë mbrëmje në emis
4 orët e tmerrit, dalin FOTOT e 17-vjeçarit Ramë Lala nën rrënoja (VIDEO) Një telefonatë e përgjegjësit të grupit në portin e Durrësit bëri që të gjithë punëtorët aty, mëngjesin e 26 nëntorit, t
Premier League apo Bundesligë? Altin Lala zbulon të ardhmen e Milot Rashicës Milot Rashica do të vazhdojë të luajë në Bundesligë, të paktën deri në qershor të vitit 2020. Talenti 23-vjeçar i Kom
Flasin të afërmit e familjes Lala: Griselda mund të kishte shpëtuar Rrëfime tronditëse vijojnë të vijnë nga familja Lala, aty ku prej mëngjesit të 26 nëntorit ka pllakosur dhimbja, trishti
Kushëriri tregon çfarë tha i mbijetuari i vetëm, Ramë Lala: Është i terrorizuar Tetë anëtarët e familjes Lala humbën jetën për shkak të tërmetit të së martës, ndërsa i vetmi i mbijetuar i kësaj familj
Tragjedia me nëntë viktima në familjen Lala, anëtarët e tjerë zhvendosen në Tiranë Pasi përcollën për në banesën e fundit nëntë persona, anëtarët e tjerë të familjes Lala nga Durrësi janë zhvendosur në s
Humbën 9 anëtarë, familja Lala zhvendoset në banesën e re Familja Lala nga Këneta e Durrësit e cila humbi 9 anëtarë të familjes është bërë me banesë të re. Kryeministri Edi R
Rëndohet tragjedia, ndërron jetë një tjetër pjesëtare e familjes Lala Një tjetër anëtare e familjes Lala ka ndërruar jetë në spital. Viktima është Fiqerete Lala. Kjo humbje e çon në 9 num
I mbijetoi tërmetit shktërrues, Aureli ka një dhuratë speciale për kryemnistrin (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama vizitoi dje në spitalin e Traumës dy fëmijët e mbijetuar nga tërmeti që goditi vendin tonë. Ram
Mediat e huaja shkruajnë për familjen Lala: Shpresa vdes e fundit (FOTO LAJM) Tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit ka tërhequr vëmendjen e gjithë mediave botërore. "Daily Mail" i ka kushtuar një a
Lot e dhimbje, ceremonia e lamtumirës për 9 shpirtrat e humbur të familjes Lala Në Pallatin e Kulturës në Durrës, dhimbja ka pllakosur cdo cep. Sot familjarët përcjellin në banesën e fundit anëtarë
Të afërmit u japin lamtumirën 8 anëtarëve të familjes Lala, lot dhe dhimbje (FOTO LAJM) 8 anëtarët e familjes Lala do të përcillen sot në banesën e fundit. Homazhet po zhvillohen në pallatin e Kulturës në Dur
I mbijetuari i vetëm, niset për mjekim të specializuar në Itali 17-vjeçari Lala Familja Lala, që jetonte në një banesë në zonën e ish-Kënetës në Durrës është më e goditura në qytetin bregdetar si paso
Kolonat si kunja shkrepseje: Kjo është banesa e familjes Lala, ku dhanë shpirt 8 anëtarë Kjo ishte banesa katër katëshe e familjes Lala, në ish-Kënetë të Durrësit, ku tërmeti 6.4 i mëngjesit të 26 nëntorit e r
Në ditë festash u gjunjëzuam në zi, 7 familjet që u shuan nga tërmeti Tërmeti i fuqishëm i 26 nëntorit u kthye në një tragjedi për Shqipërinë. Në ditë që duhet të festonte, vendi u gjunjë