999 rezultate për

lajthitje

Balla shpreh keqardhje për vendimin e gjykatës së Durrësit: Lajthitje anti-ligjore Deputeti Taulant Balla ka reaguar sot nëpërmjet një statusi në Facebook lidhur me vendimin e dhënë nga Gjyka e Durrësit
"Po pse mor Krye M… ynë?", deputeti i PD-së kërkon falje për gafën e flamurit Shqipëria ka festuar 106-vjetorin e Pavarësisë dhe si çdo vit kjo fëstë është uruar edhe nga politikanët tanë. Por m
Skënderbeu: Avdo është “guerrils” Skënderbeu ka reaguar sërish në lidhje me deklaratat e fundi për shtyp dhe polemikat e përhapura në media për ndeshjen m
Zv.ministrja e Brendshme reagon për protestën: Lajthitje e PD Zv. Ministrja e Brendshme ka reaguar sot në lidhje me protestën e PD për naftën. Sipas saj, në asnjë rast nuk mund të bl
Ruli: Programi i mazhorancës lajthitje Ka filluar seanca e gjatë plenare në Kuvendin e Shqipërisë ku do të votohet programi i qeverisë së mazhorancës për vitin
Janë në “lajthitje” ata që e kritikojnë fusnotën Kreu i ekzekutivit të vendit, Hashim Thaçi, me t’u kthyer nga Bruksel, ka udhëtuar sot drejt Kaçanikut, për të bindur an