Para në këmbim të notës kaluese, pranga tre sekserëve në Elbasan
999 rezultate për

lajmit

Reagon Eni Çobani, pas lajmit për shoqërimin e saj në polici Ditën e sotme është shpërndarë me shpejtësi një lajm ku thuhej se juristja e njohur Eni Çobani është shoqëruar në komi
Pas lajmit se do kalojë në Top Channel, moderatorja provokon fansat Tv Klan” tashmë ka publikuar promon e programeve të reja të cilat do t'na shoqërojnë këtë sezon të ri. Në sy ka rënë
Kush janë 10 lojtarët të cilët nuk e braktisën fanellën e zemrës për para (FOTO LAJM) Futbolli është kthyer tashmë në një biznes. Çdo gjë filloi që pas kalimit të Nejmar te PSG për vlerën e 222 milionë
Fëmijëria e dhimbshme e 12-vjeçarit të varfër në plazhet e Shqipërisë (VIDEO) Pamjet që mund t'i shikoni në brendësi të lajmit, janë padyshim fytyra më e trishtë e pushimeve. Kur të gjithë po sh
Pas lajmit të shtatzanisë, e dashura e Mozzik i hyn muzikës? Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në
"U onjsh n'b*th... budalla", del audio përgjimi i Ramës ne gazetarin (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka rënë pre e një provokimi. Ai është telefonuar nga një gazetar i STOP por biseda e plotë ende
Fake News, problem i medias apo i demokracisë? (FOTO LAJM) Departamenti i Shkencave të Komunikimit pranë Kolegjit Universitar "Bedër" organizoi workshopin me temë: "Fake News, pro
Pas lajmit për vdekjen, reagon Arian Çani (FOTO LAJM) Një lajm bombastik qarkulloi pak orë më parë në rrjetet sociale. Arian Cani u tha se kishtë ndërruar jetë. Por kjo sigur
Pas lajmit për ndarjen nga djali i Jozefina Topallit, reagon Eva Një lajm se Eva Murati është ndarë nga dashuri i saj , Genari, djali i Jozefina Topallit, u përhap shumë shpejt. “P
"Vdes Aida Shtino", vjen reagimi i parë pas lajmit të rëndë nga gazetarja Aida Shtino është një nga gazetaret më të mira në televizionet shqiptare, prej një kohe të gjatë, ajo është shkëputur ng
Avokati Raufi flet pas lajmit për arrestimin e Azirit Avokati Naser Raufi theksoi se Fejzi Aziri i rastit “Monstra” nuk është arrestuar ashtu siç është paralajmëruar në disa
FSHF reagon pas lajmit se Gjykata nuk i njeh zgjedhjet e reja për kreun e Federatës Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar në lidhje me lajmin se Gjykata e Tiranës refuzoi regjistrimin dhe njohjen e pr
Danjeli reagon pas lajmit të ndarjes, pse s’do ta shohim më me Fotininë Prej disa ditën në media qarkullon lajmi se çifti fitues i edicionit të 9 të "Big Brother", Danjel dhe Fotini janë ndarë
Rama reagon pas lajmit se ka marrëveshje për demarkacionin Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur se është nisur për në Kosovë për të marrë pjesë në festimet e pavar
Vjen reagimi i parë i Eneda Tarifës pas lajmit të ndarjes! Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes nga ana e mediave për shkak të ndarjes së saj
Pas lajmit për ndarje nga bashkëshorti, me kë shfaqet sot Eneda Tarifa (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes nga ana e mediave për shkak të ndarjes së saj
Rama u sulet komentuesve pas lajmit për aeroportin: Ah o trëndafil Pas lajmit për aeroportin e Vlorës, komentuesit kanë shpërthyer në komente të shumta e kritika ndaj kryeministrit Edi Ra
Pas lajmit për lidhjen me biznesmenin, shfaqet Elvana Gjata Që prej nëntorit, këngëtarja Elvana Gjata ka qëndruar larg rrjeteve sociale. Ajo u përfol edhe për zyrtarizimin e nëj li
Fansja ofendon rëndë Emina Cunmulajn: Kënaqesh me paret e burrit (FOTO LAJMIT) Modelja shqiptare Emina Çunmulaj, që prej kohësh jeton në Shtetet e Bashkuara ku bëri edhe një karrierë të bujshme në mo
TV Klan ndërpret transmetimin pas lajmit të humbjes së Aleksandër Lalos Tv Klan ka ndërprerë transmetimin e emsionit "C’est la vie" pasi në mediat online u përhap lajmi se kreu i jurisë, i cil